Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bizim apartman fuhuş yuvası çıktı

Leadman

Öne çıkan mesajlar

Leadman said:

Bizim yan komşu gece yarısı kapıyı çaldı bundan 1 ay önce. Haxball turnuvası vardı Pati'de, biz de öküz gibi bağırıyorduk saat 2 sularında; turnuva maçını kazandığımız sırada. Sonra duvara vurdu yandaki yaşlı herif. Sonra kapı çaldı, açtım ve şu diyalog yaşandı:

- Özürlü mü var orada?
+ Hayır?
- Özürlü gibi sesler çıkartmayın öyleyse.
- Tamam.

Dedim ve kapattım yüzüne. Şerefsiz herif ya, pompalı olacak kafasını dağıtacaksın...

Bizim iki üç gülüşme sesimize bok atan herif, milletin sevişme sesinde ne yapıyordu acaba.

cevabı çok uzaklarda aramamak lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Öğrenci evi ayrı bi ev statüsünde değil.

Biz de öğrenciyiz ama gece 2'de3 anırmıyoruz. Kaldı ki ben komple öğrencilerin kaldığı bi mekanda oturuyorum, ona rağmen hakkım değil.

Adamın kapınıza gelmesi bile hoş değil, getirtmemeniz lazım. Minimum 20 yaşında olan bi insan saat 2'de anırılmaması gerektiğini bilmeli.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Öğrenci evi ayrı bi ev statüsünde değil.

Biz de öğrenciyiz ama gece 2'de3 anırmıyoruz. Kaldı ki ben komple öğrencilerin kaldığı bi mekanda oturuyorum, ona rağmen hakkım değil.

Adamın kapınıza gelmesi bile hoş değil, getirtmemeniz lazım. Minimum 20 yaşında olan bi insan saat 2'de anırılmaması gerektiğini bilmeli.
Biz rahatız aslında. Üst komşumuz gecenin 11'inde piyano çalarken, biz oturma odasına kale kurup futbol oynayabiliyoruz. Tabii o herif geldi geleli düzen bozuldu.

Evde futbol videomuz :D

http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150089654479025

Sosyal ağlarda paylaş

ya başkasının rahatsız olmasını geçtim ben kendim gürültüden nefret ederim

yuksek ses müzik anıra anıra gülmek falan uyuz olurum

hatta bu tarz konularda papaan gibi tekrarladıgım laflar var

'biraz daha bağır 4. kat net duymuyormuş' gibi
Sosyal ağlarda paylaş

aklıma gecenin 3 ünde babamın yatakdan kalkıp youtube dan izledikleri videolara anıra anıra gülen arkadaşlarıma "sizin eviniz yok mu?" diye çıkışm aıs aklıma geldi.. adamlar aylarca giremediler evime AHAHAHAHA "baban varsa biz yokuz, çok kızıyor"

tabii çocukları kovarca konuşması ve kibarca gitmelerini istemesi de muazzam bir şeydi
Sosyal ağlarda paylaş

Ya üst komşun da piyano çalmasın, idare etmek zorunda da değilsin.

Finali vizesi var, hadi onlar ortak şeyler. Quizler var ödevler var. İnsanın tepesinin atık olduğu zaman var. Hastalık var. Üzüntülü zamanlar var.

hacivat bilmemne eder karagöz cereme çeker'e gitmemesi lazım işin.

Gündüz ses olur. Ya da ne bileyim 10-10-30 a kadar orta halli bi gürültü olur. Tabi o da sınırı aşmadan yine. Bi parçayı çok seviyorsundur, full ses dinlersin 5 dakika (a change of seasons dinleme tabi) ona kimse bişey demez. Ama kalkıp bi albümü full ses dinlersen ""ee kafama tecavüz mü ediceniz lan" diye çıkar biri. Haksız da değil.

Benim hep savunduğuğum şeydir, türk milleti apartmanda yaşamaya uygun bi millet değil abi.

Gecekondu olsun müstakil olsun, bizim millet ancak onun kültürünü biliyor. Yoksa toplu halde yaşamanın zerre görgüsü yok.

Burda sadece sana değil genel olarak konuştum tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...