Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Siminya - Küresel Keriz

Leadman

Öne çıkan mesajlar

yav said:

Leadman said:

yav said:

http://ff.im/zhWyf gg
Bu olayı anlamadım ben ya, kafam basmadı. Ne bu ?

abi yaptığınız geyikten nağmeler toparlayıp bunları millete gösterip gerizekalı lan bunlar diye bi sürü laf söylemiş işte aklınca aç oku :D
Vay vay vay. Benim Siminya'ya övgü sözleri de bulunuyor orada, demek ki övgü yapınca da gerizekalı muamelesi görüyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

ffcileri pati'ye karşı kışkırtmaya çalışarak pek iyi bi iş yapmamışsın ama halbuki buralarda takılıyor olsan sevebilirdin bu turuncu sayfayı :D

http://ff.im/zhWyf gg

erik gibi kütürdetilmişti

AHAHAHAH MEŞHUR OLDUM LAN

FİESTA SEKSİ DE YAZIN
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

said:
karı beton demis biri yaaa zihniyetinizi sikiim (siminya beton gibi hatundur o ayri ama bunu soylemek onlara dusmez ) - bilenadam

ahahahahah

mauhauhuahuahuahuahuahuha

abi dışarıdan lönk diye ortamın içine gelince dönen muhabbetin ne olduğunu kavramanın gerçekten güç olacağını düşünmemiştim hiç..

abi süpermiş ama...

4.sf'deki dediğime kızdığı durum gibi bu da "beton karı/karı beton" muydu neydi, bu da burada yapılan bi geyiktir. öle sandığın gibi bi anlama gelmez, zamanında birisinin yaptığı geyiğin devam ettirilmesidir.

daha bi sürü farklı geyik var üstelik..
Sosyal ağlarda paylaş

Artemisia, senin blogunu okumadım, yorum yapmıyorum o yüzden fakat Ağdabandı'nın eski yazılarını falan okudum mesela bir ara, "anonim kadın blogları okumam" dan ziyade o tarz tiplerle oturup muhabbet bile etmem diyeyim, gereği yok bence bu derece açık olmanın. Anonim blog açıp yattığı kızları en ufak ayrıntısına kadar anlatan ve arkalarından bi dünya konuşan bi erkek olsa şimdi bi dünya tepki toplamıştı çoktan.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

ben de burayı galeyana getireyim bari karı gibi

bakın ne demiş!!!1111
said:
ben de hastayım o sebeple kıl oldum bu tiplere. - Artemisia Gentileschi

::o ::o ::o

devam edeyim ben :D

said:
bildiğin embesiller. benim blogumun linkini veren de yazıyı okumamış, onu da belirtiyor, sadece adına bakmış. yemin ederim böylelerini gördükçe midem bulanıyor. - Artemisia Gentileschi
Sosyal ağlarda paylaş

baskın yapmak ya da rahatsız etmek değildi amacım. öyle düşünüyorsanız gerçekten üzgünüm. bu savunma psikolojisi de sayılmaz. bu sadece kendini ifade etmeye çalışma. hoş, objektif bir şekilde bu bloglar okunuyor olsa buna da lüzum olmaz ama öyle değil işte. "bir erkeğe nasıl tecavüz edilir," yazımı sırf başlığına bakıp burada sizlere de gösterme gereği duyan arkadaşım eğer yazıyı okusaydı sanırım böyle bir eylemi gerçekleştirmezdi. söylemek istediğim de bu işte. eğer size ait bir şey hiç ilginiz olmayan bir platformda geyik malzemesi olmuşsa, siz de "noluyo burada?" deme gereği duyarsınız.

her neyse, uzatmanın da alemi yok. kadın blogları genel anlamda güzeldir. ellere servis, siminya, anne ben örtmen oldum, akasyadan, aslisin, banu alagöz, betty puf puf, denizden, halenin haresi, hande öğüt, kim lan bu hayatımın erkeği, la petite mort, müstesna işler, redrospect, zülal kalkandelen benim zevkle takip ettiğim kadın blogları ve sahipleri. hani geyik malzemesi çıksın size ihtiyacınız varsa. bu son mesajım foruma, daha da uzatmak istemiyorum.

teşekkür ederim. saygılarımla.
Sosyal ağlarda paylaş

Leadman said:

Herifler benim sözü ciddiye alıp, üstüne bir de gülmüşler. :D Of.

said:
"DNS diye bir şey var, mahkeme kararlarını düşürüyor." mauahuuhahua - Onur Yalazı

abi ben de takıldım buna da dedim heralde espriye gülmüştür bilerekten =)
umarım öyle olmuştur yani ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

ArtemisiaGentileschi said:

baskın yapmak ya da rahatsız etmek değildi amacım. öyle düşünüyorsanız gerçekten üzgünüm. bu savunma psikolojisi de sayılmaz. bu sadece kendini ifade etmeye çalışma. hoş, objektif bir şekilde bu bloglar okunuyor olsa buna da lüzum olmaz ama öyle değil işte. "bir erkeğe nasıl tecavüz edilir," yazımı sırf başlığına bakıp burada sizlere de gösterme gereği duyasn arkadaşım eğer yazıyı okusaydı sanırım böyle bir eylemi gerçekleştirmezdi. söylemek istediğim de bu işte. eğer size ait bir şey hiç ilginiz olmayan bir platformda geyik malzemesi olmuşsa, siz de "noluyo burada?" deme gereği duyarsınız.

her neyse, uzatmanın da alemi yok. kadın blogları genel anlamda güzeldir. ellere servis, siminya, anne ben örtmen oldum, akasyadan, aslisin, banu alagöz, betty puf puf, denizden, halenin haresi, hande öğüt, kim lan bu hayatımın erkeği, la petite mort, müstesna işler, redrospect, zülal kalkandelen benim zevkle takip ettiğim kadın blogları ve sahipleri. hani geyik malzemesi çıksın size ihtiyacınız varsa. bu son mesajım foruma, daha da uzatmak istemiyorum.

teşekkür ederim. saygılarımla.

2 şey var..
1. stress kalbe zarar.. cidden
2. "orada bu ne demek istiyor" denilen uzun bi yazı var. benim... ve cidden de düşüncelerim budur.
şu işte
said:
"tr'deki ilişkiler üstüne yazılmış her türlü kadın-erkek blogunda hepsinin hilafsız "karşı cins böle yapıyor! ondan böle oluyor!" dedikleri şeyleri, "bunlardan tiksiniyoruz! erkekleri/kadınları böyle genelliyorsunuz" diye şikayet ettikleri genellemeleri ısrarla yapıyor olmaları aşırı derece sahtekarca bir ortam yaratıyor. özenle uzak durmak lazım bu kendi içinde dahi bir düzen tutturamamış bloglardan.

örnek.
anlık yaftalamalardan hoşlanmaz insanlar. bu tip bloglarda da kesin bununla ilgili yazılar vardır. KESİN

örnek verelim:
kız gelir, kendisini takip etmeyen insanların, kendi yazdıkları hakkında geyik yapmasından rahatsızlık duyduğunu bayağı agresif bir şekilde, olayı bayağı abartarak anlatır.
e diğer yandan kendisi de takip etmediği bir yerde, ne yazdıkları hakkında hiçbir fikri olmadığı bir konuda ahkam kesmektedir.

ve bu arada gereksiz alınmışsın cidden.

özet geçeyim mi?
üstteki alıntı:
bu bloglar kendilerine yapılmasını istemediklerini söyledikleri şeyi yaptığını söyleyen adamlarla doludur.

bu yazı:
şikayet ettiğin şeyi sen yapıyorsun öbür tarafta bizim hakkımızda atıp tutarak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...