Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lord Of REalms 2

Narstil

Öne çıkan mesajlar

• 5 ay sonra ...
Underdogsta var artık. Ben indirdim, hatta expansionını indirdim keyifle oynuyorum. 60-65 MB bişiimiş meğer senelerdir yana yakıla aradığım oyun ehe[signature][hline]Emaleth, 04 Temmuz 2004 21:27 tarihinde demiş ki:
...kaliteli adult forum olacaksın...
Sosyal ağlarda paylaş

nerf citten site pls bab ben 15mb indirdiydim kazaadan sildim onuda bulamıom google da saaatlerimi harcadım ama olmayna bi siteyi yazda şettirek[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
..|....|.....|....|....|
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora Llama ve Erutan,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları
Koc asker yolla bana pls
Sosyal ağlarda paylaş

underdogs lafı üzerine kısacık bir araştırma sonucu nereden yükleyebileceğimizi buldum:

http://www.the-underdogs.org/game.php?id=4456[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Pascal, 25 Mayıs 2004 01:30'da demiş ki:
Ya ciddi ciddi biriylee kavga etmek istiyorum. Olmadı kırmızı ışıkta bekleyip camı açık taksi şöförlerine tokat atacam...
Sosyal ağlarda paylaş

download edio bende. downloada tıkladıınızda bi sayfa gelio ordaki kutulardan birine aynı sayfada bi resim var ordaki kod numarasını yazıonuz ve yüklemeye başlanzi[signature][hline]Gitar Azmanı
------------
Pascal, 25 Mayıs 2004 01:30'da demiş ki:
Ya ciddi ciddi biriylee kavga etmek istiyorum. Olmadı kırmızı ışıkta bekleyip camı açık taksi şöförlerine tokat atacam...
Sosyal ağlarda paylaş

bana underdogs dışında bi adres lazım
download manager destekleyecek mesela flashget
öle segmented download u kapa diye naz yapmayacak bi site olmalı.
bi de ben hiç aramicam siz söyliceksiniz zaten çok da oynayasım yok söylemezseniz de umrum olmaz hehe.[signature][hline]Your obvious attachment to console-games doesn't make anyone angry, no it simply bores the hell out of -gamers- that expect more than mindless repetitive action. To put it in a way that you can understand those that enjoy RPG's are people that might find reading a book with an intricate plot an enjoyable experience, while console gamers tend to be challenged beyond their abilities by attempting to read the advertisements on the back of a box of Fruit Loops.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni bölümler yeni üniteler olsa gerek bende biklmiyorum aldıoydım sp i normali zanledip yükleyemediydim deli olduydum meğerse exp pack miş :)[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
..|....|.....|.....|....|
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora Llama ve Erutan,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları
MAFYAMIZA KATILIN ULAYN!!! Kurtlar_Vadisi
Sosyal ağlarda paylaş

bence dunyadaki basitligine oraniyla guzellige gore en guzel oyun

savas desen var (archeers, go!)
management desen ne cok detay agiricek kadar var, ama dusunmeden oynayani zor durumda birakacak kadar var

cok genis bir zoruk yelpazesi var (en kolayiyla en zoru arasinda daglar kadar fark vardi)

mukemmel bi oyun
ilk cd rom aldigimizda vermislerdi yaninda, hastasi olmustum[signature][hline]In Moon I trust
For Moon I live
To Moon I pray
The Moon I love...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...