Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bir browser oyunu vardı

trainspotting23

Öne çıkan mesajlar

bütün taktikle alakası yok kardeş.
zaten sende olan bişeyi sana veremem ben. düşünceksin abi strateji, silah güçleri, 3lük 4lük bi boss saldırısında o taraf ya da bu taraf ne kadar dayanabilir vs.

bi de her çıkışa bi 10 adım sonrasına falan 3 lvl lazerler ve etralarına 4 tane 3 lvl lighting kur. al ufacık bi taktik.

yani geri kalanı senin stratejik savaş zekana kalıyor ^^
Sosyal ağlarda paylaş

abi ne ölmesi yemin ediyorum kalenin canı yarıdan biraz fazlaydı 26. lvl a geçicektim kale önü full 3. lvl 4 lazer 4 lighting doluydu 2 rocket 3 lvl 2 tane de örümcek
ordan geçebilecek bi baba yiğit yoktu.
o yarı canı da oyunun başlarında verdim.

iyiyim abi işte kabul edin :D
Sosyal ağlarda paylaş

Olm valla gerzehalisiniz. Bakın tdlerde taktik hep sabittir hangi td olursa olsun. Öncelikle yaratıkların doğduğu yerin birazcık ötesinden başlayıp baseine kadar olan yaratıkların geçtiği her yere belirli aralıklarla damage towerlari kuracaksın. Cunku her noktadan atış yapman gerekecek ılerde. Atıyorum boss geldi sende sadece base onu binlerce tower var. Ee sen 10 saniye vurdun bu towrrlarla adam iplemedi kesti biçti. Ya da hızlı yaratıklar geldi sen daha 2 mermi sikamadan basee abandilar. Neyse dmg towrlar bittikten sonra slow twrlari kurcaksin yine belirli aralıklarla. Sonra damage towerlari upla araya bir kac tane uzun menzili ve alan etkili tower serpistir. ???????? Profit
Sosyal ağlarda paylaş

epicde bitirdim 1.2m puan olmuş. hiç spider dikmedim, başlarda neredeyse tüm köşelere 5 goldluk şeylerden diktim, arada bi yerlere de 40 goldluk lightning hedelerden, onları geliştirdim ve sonra tüm haritayı lightning ile donattım, arada bossların geldiği yerlere 1-2 tane laser koydum o kadar, yaklaşamadılar bile.. %90 falan hp vardı ana binanın oyun bitiminde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...