Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

acil havalimanı sorusu.

Bella

Öne çıkan mesajlar

ay neyse.
havalimanında çalışan biri vardı bir de kabin memuru vardı burda?

istanbul'a indiğimde ordakilerle konuştum rapor tuttular, çantaları ve içindekileri hatırladığım kadarıyla söyledim fakat ismim yazmıyormuş bu sorun olurmuş. bi de çantalar ne oluyor soruma cevap alamadım o yüzden sordum.
Sosyal ağlarda paylaş

of
benim bildigim check inde o ucaga binecek yolcu varsa, anons ediyolar bekliyolar falan. öyle degil mi?
hic gecikmedim bilmiyorum.
ama o hava limanini ara, bindigin ucak sirketini ara. illa yardimci olurlar.
cantalar cok bekledigi zaman acik arttirmaya koyyolar sadece sdf.
bi de sirf bavul seciyosun. icini acmadan acik arttirmaya koyuyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

bi de komik olan kısmı cantaları bırakıp ordan kacar gibi uzaklasman. ben orda gorevli olsam icinde bomba vardır diye altıma sıcardım yani korkudan.

cantaları bırakıp giderken kimse demedi mi hoyt nereye falan diye? cok enteresan.

abi ben bir kere uçak kaçırdım.
300 pound çöpe attım yani. uçak kaçırma fobim var resmen artık. 15 dakika kalmıştı, onu düşüncek halim yoktu. adama pardon bakar mısınız dedim? adam yeterince bakıyorum dedi hahah. ben de gittim yani uçağa. aşırı yoğundu orası.
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

abi bi dekka cantalari o kontrol bandinin üzerinde mi birakip kostun, yoksa bildigin disarda mi?
e cantalarin hepsini almadan boarding pass'i vermiyolar ki?
nasi oluyo.
disarda biraktin o zaan cantalari.

kontrol bandının üstünde koşsa komik olmaz mıydı peki?
hem de cardio falan kasmış olurdu..

tamma sustum
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

abi bi dekka cantalari o kontrol bandinin üzerinde mi birakip kostun, yoksa bildigin disarda mi?
e cantalarin hepsini almadan boarding pass'i vermiyolar ki?
nasi oluyo.
disarda biraktin o zaan cantalari.

Iıh bazen öyle olmuyo ya. İstanbuldaki havaalanlarında b.pass cebimde giriyorum güvenliğe öyle çıkıyorum. Münihte senin dediğin gibi olmuştu ama.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır abi boarding pass elimdeydi, onu check-in de veriyorlar. sonra ben çanta kontrolü sırasında ömrümü tükettikten sonra çantalarımı bandın üzerine bıraktım işte iki tanesinde bir sorun çıkmadı ama diğer ikisini ayırdılar açıp kontrol etmek için. ama kontrol edilecek çantalar kısmında çok fazla çanta vardı benim önümde. yani gülüyosunuz falan ama orda yapılacak daha mantıklı birşey yoktu çantayı kurtarmak için uçağı mı kaçırayım? birşekilde aldırıcaz onu buraya da nasıl onu bilemiyorum işte.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Güvenlik sırasına gelip, "ay pardon uçağım vaağrr geç kaldığğm" diyenlere gıcık oluyorum. Sıra falan vermiyorum, sıra var bilader diyorum. Bunu üç dilde söyleyebiliyorum. Bir tek türkçesi etki etmiyor.

o da ne ki, sen de almanyadaydin bilirsin.
check-in sirasindaki alamancilardan nefret ediyorum.

- yaeevrum nerelising sen? nerden geliyon?
-münihten teyzem güzel teyzem...
- trakyalilik var galiba biraz ay ay yirin masallah

- ya sey diycektim, cok madur durumdayiz :)) senin cantada bos yer var mi? cok para ödeyecez yoksa.
- yok!!!

her seferinde mi olur bu ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...