Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yine Baldur's Gate 2 Sorunsalı

Asteroth

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar oyunla ilgili bir sorum daha var, yeni topic açmayayım istedim.
"Find the Kidnappers of Tirdir" görevinde kadını serbest bırakmayıp fidyeyi biz aldığımızda bize "Silver pantaloons" veriliyo. Bu ne işe yarıyo bilen var mı?[signature][hline]I am the "who" when you call, "Who's there?"
I am the wind blowing through your hair

I am the shadow on the moon at night
Filling your dreams to the brim with fright
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Molian, 01 Eylül 2004 21:12 tarihinde demiş ki:
upgrade edilen seylerden biri olabilir sanirim o Asteroth

Hoca çok sağol İçimde kalmıştı valla.
Yahu ben bu "golden pantalettes" i nerden bulacam şimdi Baldur's Gate 1 yok bende :([signature][hline]I am the "who" when you call, "Who's there?"

Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar Baldur's Gate 1 yüklü olan bir arkadaş varsa bana yardım edebilir mi acaba? Yapacağınız iş şu, bir karakteriniz olacak, o adamın inventory'sine golden pantaloons'u koyacaksınız, sonra export yapıp benim e-mailime göndericeksiniz. Bunu yapabilecek bir arkadaş varsa çok makbule geçer valla

*Molian'a bakar*[signature][hline]I am the "who" when you call, "Who's there?"

Sosyal ağlarda paylaş

said:
RamsesII, 28 Ağustos 2004 18:59 tarihinde demiş ki:
Beholderları öldürmenin kolay yolu nedir,çok uğraştırıyorlar ya.

BG2 için bonus merchants paketi var arama yaparsan kolayca bulursun. Birisi Copper Coronet e öbürü de Adventurers Mart a olmak üzere 2 tane tüccar ekliyo. Bunlardan birisi balduran shield diye bir alet satıyor ki "reflects beholder rays" özelliği var. Tek adam ile bütün beholder ver gauthları alabilirsin.[signature][hline]Kanatlarım olsaydı bağışlayıcı olur muydum ?
Boynuzlarım olsaydı gülüşümü küçümseyen alevler olur muydu ?
Sosyal ağlarda paylaş

Shadow keeper'ın en güzel yanı benim gibi oyunun bazı kısımlarında hatalar yüzünden çıkmayan itemleri bulup eklemek. Ya da belki hiç görmeyeceğiniz itemler bulmak. (Bu Dak'kon Blade nerede oyunda yaa? Yada Vhailors Helm. Collector's Edition'da falan mı acaba?[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Selocan, 03 Eylül 2004 23:36 tarihinde demiş ki:
said:
RamsesII, 28 Ağustos 2004 18:59 tarihinde demiş ki:
Beholderları öldürmenin kolay yolu nedir,çok uğraştırıyorlar ya.

BG2 için bonus merchants paketi var arama yaparsan kolayca bulursun. Birisi Copper Coronet e öbürü de Adventurers Mart a olmak üzere 2 tane tüccar ekliyo. Bunlardan birisi balduran shield diye bir alet satıyor ki "reflects beholder rays" özelliği var. Tek adam ile bütün beholder ver gauthları alabilirsin.

Ya da ..bir pelerin var magic ref. vere(minor)onu giy oylece kendı kendını oldurecek lavuk..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...