Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu soruyu 100 kişinin 90'ı yapamadı

moncici

Öne çıkan mesajlar

aquila said:

moncici said:

Ardeth said:

eğer ilk konya kartını açarsan, iki kart yeter. konyadan hangi araç çıkarsa onun tersini açacaksın bir de emin olmak için.

diyorum ki kartlar tutarlı. yani birbiriyle çelişen kartlar yok. adamın konyaya hangi araçla gittiğini o dört kartın HANGİLERİNE bakarak bulabiliriz.

cevabi degistirmiyo ki bu, hani dersen sehrin arkasinda yazan aractan baska aracla gitmedi, o zman daha da sacma olur soru, zira zaten sehir karti var, bak arkasina gec. sen bu isi pel beceremiyosun galiba ya. 3 lira verseler kulagini yalatirsin gibi.

yüz milyar versem tükmüklü tükmüklü sakızımı çiğner misin şükrü
Sosyal ağlarda paylaş

moncici said:

Ardeth said:

eğer ilk konya kartını açarsan, iki kart yeter. konyadan hangi araç çıkarsa onun tersini açacaksın bir de emin olmak için.

diyorum ki kartlar tutarlı. yani birbiriyle çelişen kartlar yok. adamın konyaya hangi araçla gittiğini o dört kartın HANGİLERİNE bakarak bulabiliriz.

konya kartı yok mu abicim orda? bakarız onun arkasına ne yazıyosa odur. trense tren, ucaksa ucak.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

aquila said:

moncici said:

Ardeth said:

cevabi degistirmiyo ki bu, hani dersen sehrin arkasinda yazan aractan baska aracla gitmedi, o zman daha da sacma olur soru, zira zaten sehir karti var, bak arkasina gec. sen bu isi pel beceremiyosun galiba ya. 3 lira verseler kulagini yalatirsin gibi.

yüz milyar versem tükmüklü tükmüklü sakızımı çiğner misin şükrü

ben balon yapıp patlatırım bile.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Haritaya göre Türk erkeklerinin boy ortalaması 1.75 santim.

Araştırma sonuçlarına göre sertleşme derecesi en yüksek iller; İzmir, Antalya, Trabzon, Çanakkale ve İstanbul. En büyük sorunu ise Konya, Gaziantep, Adana, Kayseri ve Şanlıurfa'daki erkekler yaşıyor.

Kaynak : http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=198136#ixzz1EXrE0jGM

oha bu ne lan şaka mı? Ayrıca sertleşme derecesi en yüksek ildeymiş hadi yine iyiyiz
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

said:
Haritaya göre Türk erkeklerinin boy ortalaması 1.75 santim.

Araştırma sonuçlarına göre sertleşme derecesi en yüksek iller; İzmir, Antalya, Trabzon, Çanakkale ve İstanbul. En büyük sorunu ise Konya, Gaziantep, Adana, Kayseri ve Şanlıurfa'daki erkekler yaşıyor.

Kaynak : http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=198136#ixzz1EXrE0jGM

oha bu ne lan şaka mı? Ayrıca sertleşme derecesi en yüksek ildeymiş hadi yine iyiyiz

abi antalyalıyım ve zayıfım doğru olabilir ama sertleşme sorunu yok boyum da 1.87
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

moncici said:

Ardeth said:

tutarlı ne demek abi?

konyayı açtın mesela araba çıktı. ama bu adamın konyaya trenle gitmediği anlamına da gelmez. belki konyaya hem trenle hem arabayla gitmiştir? o zaman trene de bakman lazım.

tamam tamam
sen öncesinde tüm yolculukları içeriyor diyince tren-araba kartları kombinasyonunu da söyleyip fail olursun diye düşündüm ama yemedin.
tebrikler bizden bir mutfak robotu kazandınız
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...