Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift: Old Class Grumpies (Pati Guild) (Sagespire - EN PvP)

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Guardianada açık. Şimdi arkadaşlar Trion burda bir çok kişiyi ters köşeye yatırdı ben dahil. Ben şahsen boş serverları doldurmak adına bir çalışma yapacakları fikrine kapılmıştım. Ama burada server listesini yorumladığım zaman boş serverları bitirmek istediklerini anlıyorum. Imperium EU serverına mesela transfer yapamıyorsunuz. Server zaten boş. Imperiumdaki herkezi başka serverlara yönlendirip orayı bitirmek istedikleri şeklinde yorumladım. Gelecekte sadece server transferinin açık olduğu serverların hayatta kalacağını burada öngörebiliriz.
Whitefall zaten çok yoğun bir server ama riftin ilk günleri kadarda yoğun değil. Karakterlerimi Whitefalla taşıyamacağımı düşünürken şimdi birden bile bir umut içine girdim. Umarım olur.
Sosyal ağlarda paylaş

guild sayfasına da yazdım:
haftasonu bir geçsin, küçük serverlar kapansın, nerede oynayacağımıza öyle karar verelim bence. guildi taşımak dert değil.
önemli olan; geri dönenler ve ayrılanlarla, herkesin eğlenebileceği bir ortamda birleşelim.
bu yazdan çok ümitliyim ben ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bloodiron'a geçirdik guildi, burada bir grupla birleştik.
tekrar hatırlatıim: oyun baya bi oturdu, server da kalabalık ve dengeli. keyfimiz yerinde, anlıycaanız.
guilde olanlar girdiklerinde otomatikman yeni servera yönlendiriliyorlar, ayrılanlar ve yeni başlayacaklar olanlar da Rhaim, Koto, OnOff ve Smage'den birini bulabilerler.
Sosyal ağlarda paylaş

BI'a geçiş sorunu şimdilik yok ama acele edin. akşamları HIGH population yazmaya başladı bile, her an kapanabilir transfer. Sage'den ve WF'dan gelenler hergün artıyor. muhtemelen bizimle aynı dili konuşan herkesin toplandığı tek server burası olacak. guildin levelı ve organizasyonu çok iyi, bence kaçırmayın ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...