Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Roleplay istiyorum!

SouLForGeD

Öne çıkan mesajlar

Ayrıca sunucuda bina yıkımı,şehir içinde saldırılara göre şehir yandığı zaman kendini yenileyen bir static sistemi var ve skillerin arasında leadership,armorsimiting gibi masaüstü frplerden hatırlayacağımız öğelerde var.[signature][hline]tksmtr!
Krynn Online yakında..
shinsetsu
Sosyal ağlarda paylaş

valla GOTHİC II yi şiddetle canı sıkılanlara tavsiye ederim. Konu Güzel grafikler güzel mekanlar güzel npc ler iyi tasarlanmış olaylar detaylı ve dünya çok büyük dragonların olması oyunda çok hoş birşey ve yanında minicik değiller ekrana sığmıyor bazıları, skill ve stat geliştirilebiliyor çok dengeli özellikleri var ayrıca hatırladığım kadarıyla 4 tane meslek vardı blacksmith, alchemist, rune yazma, carpenrty gibi. oynamaya tamamen değer bir oyun diyorum ben oynamayanlara şiddetle tavsiye derim hazır aklıma gelmişken akşam oturup yeniden oynayayım. (dip not: oyuna ilk başladığınız mekan çok iğrenç ilk görüntüye aldanmayın ben aldanmış ve direk silmiştim oyunu sonra canımın çok sıkıldığı bir gün denedim çok hoş bir oyun)

2. tavsiye edeceğim oyun kesinlikle Morrowind dir. böyle bir dünya bu kadar fazla item olan bir oyun zor bulursunuz konu güzel mekanlar aşmış npc
Sosyal ağlarda paylaş

Bende RolePlay Yapmak Istiyorum ...
Bir Yerde Toplanıp Bir Şehirde Bir Handa Toplanıp Konuşmak Maceradan Maceraya Koşmak Istiyorum ..
Sanırım Uo Serverı Arıyor Herkez Hepimizin Aynı Yerde Olcağı Bi Rp Serverı Olsa Ne Kadar Güzel Olurdu Değilmi? ..[signature][hline]--------------
-[b]| A/P 07 |
-
--------------
[/b]

Look for the girl with the broken smile
Ask her if she wants to stay awhile
And she will be loved
She will be loved..

Sosyal ağlarda paylaş

ravena önceki sayfada belirttiğim sunucuda iki gündür oynuyorum,hard rp değil ancak roleplay öğelerini rahatsız etmeyecek şekilde yerleştirmişler oyuna.eğer oynamayı düşünürsen özel mesajdan ileti gönder,yeteri kadar oyuncu olursa kendi fikirlerimiz dahilinde bir birlik oluşturabiliriz sunucuda.[signature][hline]tksmtr!
Krynn Online yakında..
shinsetsu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...