Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cleric specleri

DiaBLeSSe

Öne çıkan mesajlar

Lvl 10 bir dünya güzeli clericim var fakat specleri nasıl verirsem daha iyi olurum bilemiorum.
Biri reju yu yuksek tut digeri enhance tut dıo kafam karıshıoooo.

Noluy bana ornek Cleric specleri yazıp beni shu durumdan kurtarın!

:p[hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Sidartha lvl 48 Bard
Hurem Sultan Cleric, The Ottomans Guild.
Sosyal ağlarda paylaş

Diab, nasıl bir cleric oynamak istediğine bağlı olarak 3 farklı spec seçebilirsin..

Enchant sadece buff.. buffbot olmak için ideal ama karakterini sürekli oynayacaksan o kadar da zevkli olmayabilir.

Rejuv bildiğin heal ama iyi bir rejuv enchant dengesi ile güzel bir cleric olabilirsin..

Smite olayını direk geçmeni öneririm sevilmeyen bir class, heal atmak yerine millete smite atmakla ilgilendiklerinden insanlar gruplarında çok fazla istemiyorlar.

Bence 35 civarı rejuv kalanını enchant verebilirsin.. hem güzel heal'ların olur hem de iyi buff'ların..[hline] MCP | MCSE | CCNA
--------------------------------------
Haradrim lvl50 Warden RR5+ [R.I.P]
Rnz lvl50 Skald RR5+ [R.I.P]
Ezzz lvl42 Runemaster [R.I.P]
Currently in Progress Cleric Celine
Excalibur | Albion / EU

Sosyal ağlarda paylaş

cleric zor bir classtir
kimse spamini gormez
çoğu zaman barlara bakmaktan oyuna bakamazsın
ama bir combatin sonunda gurubun ayakta kalmasını sağlamanın verdiği duygu ayrı bişi
İyi bir cleric her zaaman saygı görür

onun dışında süper heal eden smite clericler gördüm, enhance olup buffbot olmayan clericler gördüm, yani öncelikli olarak skillere bak ne istediğine karar ver abi
grisi senin yeteneğine kalmış :)[hline]Kalima X.......Minstrel of The Hun (yarı aktif)
Jenissary......Scout of The Hun
Kalimax........Theurgist of The Hun
www.the-huns.com
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten Bardım sagolsun health barları ile yakın bir samimiyetim var =oP
Ben cankurtaran olcam hihi
Thalion un dediğine uyup rejuv ve enhance en mantıklısı sanırım...
Hadi bakalım =oP[hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Sidartha lvl 48 Bard
Hurem Sultan Cleric, The Ottomans Guild.
Sosyal ağlarda paylaş

Diablesse,
Thalionun da dedigi gibi nasil bir cleric olmak istedigine bagli. Sen ben heal etcem demissin ama unutmaki RvR de heal etme kadar kullanabilcegin bir Smite line stunin ve mezz in var. Bu iki ozellik vazgecilmesi kolay olmayan ozelliklerin basinda geliyor RvR. ben sana bir kac spec ornegi veriyim istersen bennim clericim su an lki spec i

44 smite
23 Rej
21 Enc

Bu spec clericinin hem yeterli seviyede heal etmesini hemde yeterli buff verebilmesini saglar. Bunun yaninda 44 smite da sana clericin sahip oldugu en guclu 2. DD yi verir. Bu spec kesinlikle kuskusuz RvR de oynamasi en zevkli speclerden biri.Eger full rej/Enc dusunuosan o zaman da sana su spec i onericem:

32 Enc
43Rej
6Smite

32 Enc ve 43 rej kuskusuz cok iyi bir healer ve buffci olmani saglar ve gruplarda her zaman memnuyetle karsilanirsin. Bunun yaninda 6 smite da sana baseline stun ve mez verir, ama genelde cok fazla resist alirsin...

Neyse benim sana onerim her ne kadar healer olmak istesende surekli olarak heal etmek RvRde inaktif ve dusmanin 1. hedefi olmak bir sure sonra insani sIkabiliyor. Bence 1. speci sec ama tabi character senin :)[hline]Darkdaemonius XXII--MLF--50 Nightshade
Daemonius--MLF--50 Warden
Daemonius--Andred--50 Champion
Bolbot--MLF--50 Nurture Druid

[Bu mesaj Darkdaemo tarafından 14 May 2003 20:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bak diab... ne kadar cok bufflarsan o kadar az heal lemek zorunda kalirsin... ustelik group unda ve ya sizin groupuzun yakinindaki bir scout a verecegin dex qui buff i rakip casterlarin sn ler icinde dusmesi ile sonuclanir :)
enchant i min 41 yap boylece yeni gelen enchant bufflarini alacaksin.
heal when hit ve dmg increase bla bla.
smite i sadece ae mezz icin ve ae smite icin al boyle stealther reveal edebilirsin. la bla[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (semi-retired)
Excuse Me lvl32 infiltrator - Grandmaster Tailor
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

en sonunda bende bir paticik.com üyesiyim:) eee benimde tuzum eksik olmasin
msjim hurem sultana: dedigim gibi enchanc 38dan yuksek olmasina gerek yok cunku lvl 50 de cap e sadece 7 eksik oluyor yani coook buyuk bir fark yok.heal 27 olsun cunku heal shout grp instant ve 27 de Cure Mesmerise geliyo gerisi smite(yani 27) boylelikle hic skill PTS kalmiyo
resume:
buff 38
heal 27
smite 27[hline]Teba ShiningEyes the Cleric Excalibur/Albion
Sosyal ağlarda paylaş

buff 38
heal 27
smite 27

Bence karakteri o kadar da kullanışlı yapmaz, sonuçta tmm düzgün heal atarsın ( iyi değil sadece düzgün ) smite 27 tmm kağıt üzerinde belli büyülere erişimin olur ama resist edilme olasılığı çok yüksek, buff 38 ideal ama rejuv'u yüksek tutarsan RvR da heal olayında çok daha başarılı olursun..

Bence önceliğin rejuv olsun, sonra enchant smite cleric'ler tmm oynaması nispeten eğlenceli olabilir ama gruplarda istenmiyorsun, bir süre sonra kendini milleti stun'lamaya o kadar kaptırıyorsun ki heal atamıyorsun veya stun2a basıyorsun cast edene kadar birisinin heal'a ihtiyacı oluyor ya cast etmesini bekliyorsun ya da hareket edip interrupt ediyorsun o arada kaybettiğin zamanda birileri mutlaka ölüyor..

Benim tavsiyem smite'ı hiç karıştırma rejuv enchant bas grupların dostu ol.. 2fg'ye karşı grubunu ayakta tutabilen clericler realm'in en iyi clericleridir ( tabii rejuv'durlar aynı zamanda ) ;)[hline] MCP | MCSE | CCNA
Excalibur | Albion / EU

Sosyal ağlarda paylaş

nerf'den önce smite clericler için lightning wizard in chain armor diyolardı zaten de artık o kadar da cazip gelmiyo :)[hline] MCP | MCSE | CCNA
Excalibur | Albion / EU

Sosyal ağlarda paylaş

lol hakkaten güzel günlerdi, clericler heal atmak dışında herşeyi yapıyorlardı.. ALb'lerde whine mod'da geziyorlarda barrysworld'de..[hline] MCP | MCSE | CCNA
Excalibur | Albion / EU

Sosyal ağlarda paylaş

İmdacc medicccccc!!!!! cleric bayik bir classtir......40 a kadar full rejuv git 40 tan sonra line respec et ve auto traini de al boylece sonra kafana gore 50 spegine gidebilirsin amma velakin yalvaririm avalonian cleric olmasin cok cirkin gorunuyorlar...!!!!!!! 38 rejuv 27 enc 27 smith hayat kurtarir bunu biliyorum......[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

bence smite gereksiz kafandaki bitleri smitelarsın anca o range le
kendi clericimdeki spec şöyle
40 rejuv(full health rez gelio ve raidde 2 lord tankalyan adami bile hayatta tutmaya yetio)
36 enh (buffbotlarda 39 olur genelde fakat 3 puan için full health rez kaçmaz)

şimdi rvrde 50vs50 savaşta hayatta kaldığım çok oldu 2 instant healin var heal needed var ki rvrde kullandıım tek buyu neredeyse birde full health rezin var oleni rezle paso mcl 2 al kullan 1 grupla 2 grup bile alman mümkün iyi oynarsan clerici gruptaki kilit adam denebilir[hline]karga [Les Patriotes] Theurgist of the theurgists
Hatun[Les Patriotes] Cleric of Karga

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...