Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hasta bildiğin hasta herif

Senkocamanbirkedisin

Öne çıkan mesajlar

Bu imam soruşturma almış, çünkü devlet memuru ve yasalara karşı bir şeyler söylemiş. Ama söylediklerinde çok da aksi bir şey göremedim.

Çünkü küçük bir kız çocuğuna bunu reva görenleri basit bir hapis cezası hiç hak değil, gayet de infazı mantıklı geliyo bana. Fakat devletin de kuralları varken cenazesinde bunları konuşması doğru kaçmamış.
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

böyle konu açınca ne tartışılacak bu da ayrı bir sorun. herkes okuyor zaten haber sitelerini bir fikir belirtmen lazım eğer konu açıyorsan. sadece link veripte "hasta bu ya" diye başlık atınca ne tartışılacak çok büyük bir merak içerisindeyim.

bu kıyamet alameti olsa gerek, ilk defa bir postunun büyük bir bölümüne katıldım
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

böyle konu açınca ne tartışılacak bu da ayrı bir sorun. herkes okuyor zaten haber sitelerini bir fikir belirtmen lazım eğer konu açıyorsan. sadece link veripte "hasta bu ya" diye başlık atınca ne tartışılacak çok büyük bir merak içerisindeyim.

bende neden su forumda klasik akp zırvalarıyla milleti trollüyorsun şu güne kadar anlayabilmiş değilim ve büyük bir merak içerisindeyim ancak çenemi kapalı tutuyorum mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...