Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prince of Persia 2D yeni cikan oyunu yok muydu?

xetraynex

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar hani 2D gibiydi grafikler daha yeni cikmis olmasi lazim yani son 2-3 yil icinde bu Two Thronestan sonra

Hani bir hatunla birlikte oynuyorlardi, hatunla birlikte yan yana dovusuyorlardi. Garip yerin altinda yerlere gidiyolardi, hatun hep arkadan bizim elemani takip ediyordu filan ziplaya hopyala.

Forgotten Sands diye indirdim ama bu degilmis
Bir baska oyunla mi karistiyorum o oyun Prince of Persia degil miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

Leadman said:

O direkt Prince of Persia diye çıktı, hatunlu olan. 3'lemeden ayrı bir hikayesi vardı ve kontrol edilen Prince bildiğimiz Prince değildi. 3D olanını oynamıştım ama 2D olanını bilmiyorum.

Edit: 2008'de çıkan Prince of Persia o. Ekleme yok isme, direkt Prince of Persia.

nasi bildigimiz prince degildi? oynamam valla bizim bildigimiz prince degilse dfgff
Sosyal ağlarda paylaş

xetraynex said:

Leadman said:

O direkt Prince of Persia diye çıktı, hatunlu olan. 3'lemeden ayrı bir hikayesi vardı ve kontrol edilen Prince bildiğimiz Prince değildi. 3D olanını oynamıştım ama 2D olanını bilmiyorum.

Edit: 2008'de çıkan Prince of Persia o. Ekleme yok isme, direkt Prince of Persia.

nasi bildigimiz prince degildi? oynamam valla bizim bildigimiz prince degilse dfgff

valla güzel diil pek diğerlerindeki tadı bulamadım ben prince de farklı diil ama alakasız bi prince zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

xetraynex said:

Leadman said:

Hatırladığım kadarıyla kral Prince değil başka bir Prince'i yönetiyorduk. Ama tabii yaptığı akrobatik hareketler falan aynıydı. Hikaye değiştiği için direktman Prince'de değişmiş oldu. Problem yok yani. Zaten senin Prince'in hikayesi bitmişti The Two Thrones ile yanlış hatırlamıyorsam.

Edit: Prince of Persia: The Forgotten Sands ile üçlemeye devam edilmiş. Ondan devam et en iyisi.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ama bu oyun çok iyidir.

Hatta az önce geçmiş yazılarıma baktım, 2009'da yazdığım bir incelemesini buldum bunun ve 9,2 puan vermişim. :D Bir bildiğim vardır herhalde. Hatırladığım kadarıyla da bayağı iyiydi yani oyun. Cell shade grafiklerin bu kadar yakıştığı başka oyun görmediğimi hatırladım şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Spidee said:

Abi sen o oyuna 9.2 mi verdin? Oyun çok kötü. Grafiklerine 9.2 versen neyse de, oyunda gameplay namına hiçbir şey yok. 0-12 oynayabilsin diye üretilmiş ağır gereksiz bir oyun ya.
Vallahi 3,5 sayfa anlatmışım oyunu; muhakkak nelerinin iyi olduğuna ve 9,2 puanın neye verildiğine değinmişimdir diye tahmin ediyorum. Okumaya üşendim gerçi ama bakayım şimdi.

Bizim o dönemki sitede konsept gereği Gameplay veya Oynanış adı altında bir değerlendirme kriteri olmadığı için notlama sisteminde, incelemede gameplayin nasıl olduğuna değinilmesine rağmen puanlamaya yansımamış malesef. Sitenin büyük bir açığıymış, farkettiğim iyi oldu.

Grafik, Senaryo, Ses ve Eğlence olarak ayrılmış puanlama sistemi.

Edit: Gamerankings'te verilmiş önceki puanlara bakıyorum da ortalama 80 puan vermiş yabancı siteler. Bayağı bir overrated yapmışım ben oyunu, geçmiş 3'lemeye olan hayranlığım sebebiyle olsa gerek. Red Alert 3'e de benzer bir muamele ile 9 vermişliğim vardır :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...