Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaraydan kimler gitmeli? neden? (anket)

marvella

Öne çıkan mesajlar

coklu secenek olmadıgı surece bu anket her turlu fail.
ama ben baskan olsam sezon sonu su adamları hic dusunmeden gonderirdim;

ayhan
barıs
sarp
emre colak
hakan balta
serkan kurtulus
aykut
aydın
kazım
zapata
arda

baska turlu duzelemez kulup artık. su adamların hicbiri gs'de oynayacak kalitede degil arda dısında. onun gitmesi lazım ama artık. hem gs'nin hem arda'nın kurtulması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Sabriden daha iyi kaç Türk futbolcu var???

Bıktım usandım bu Sabri takıntısından GS taraftarının. GG GG GG dolduracaksınız bunun altını, Yok kardeşim işte. Ben de isterim xavi'ler messiler dolsun takıma ama memlekette yok.Yedinci milli takım teknik direktörü de milli kadroya çağırdı, vazgeçemiyo sabri'den, hiçbiri bilmiyo bi GS tirübünleri biliyo bu işi.

Nefret etme üzerine taraftarlık. Kaç senedir herşeyiyle takımı için çırpınıyor bu adam yahu. Ayıp denen bişey var.

Sinirlendim gene akşam akşam.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Sabriden daha iyi kaç Türk futbolcu var???

Bıktım usandım bu Sabri takıntısından GS taraftarının. GG GG GG dolduracaksınız bunun altını, Yok kardeşim işte. Ben de isterim xavi'ler messiler dolsun takıma ama memlekette yok.Yedinci milli takım teknik direktörü de milli kadroya çağırdı, vazgeçemiyo sabri'den, hiçbiri bilmiyo bi GS tirübünleri biliyo bu işi.

Nefret etme üzerine taraftarlık. Kaç senedir herşeyiyle takımı için çırpınıyor bu adam yahu. Ayıp denen bişey var.

Sinirlendim gene akşam akşam.

gg
Sosyal ağlarda paylaş

Sabri'nin üstüne kursunlar takımı be, eski GS ruhunu, o savaşçılığı falan bir tek o gösteriyor. En iyi 2. yerli sağ bek. Cana'dan sonra 2. kaptan olmalı.

toggie'nin listesinden de Emre Çolak hariç diğer hepsi bence de gitmeli. Emre kiraya verilsin, güçlenirse iyi topçu olacak. Oynayabileceği takıma giderse hem tecrübe kazanır hem de güçlenebilir. Baktık halagüçlenmiyor o zaman yollarız ama adam daha 18 yaşında, erken direk gözden çıkartmak için o kumaşta bir adamı
Sosyal ağlarda paylaş

emre daha ne güçlencek ya.onun güçlenmesini mi beklicez kaç yaşına gelmiş

aydından da emreden de topcu olmaz

sabride gitsin.kaç sene oldu hala aynı adam.onun milli takımda ve gsde oynuyor olması turk futbolunun ayıbıdır

ugur uçar sakatlanmasa o formda oldugu zzaman ne güzel olcaktı

prates bile sabriden iyiydi ya.çok kötü abi adam.hala ilk defa maça cıkıomus gibi heycanlı bacakları anlamsız hareket ediyor.hala hala bir maçta olumlu ortası yok ya.

şut hala çekemiyor.taç bile kullanamıyor herif
Sosyal ağlarda paylaş

Kaç yaşına geldi dediğin adam 92'li be, barely legal herif sdfdsf

Sabri konusunda tartışmaya girmem zaten, kesinlikle futbolu bizde bırakmalı diye düşünüyorum. Daha iyi bir Türk sağ bek getirene kadar gayet yeterli. Ruhu yeter ayrıca

edik: Ayhan tabii ki maç kurtardı, pek çok defa belki de. Çok iyiydi bir zamanlar ama artık çok yaşlandı ve rezil oynuyor. Derhal gitmeli
Sosyal ağlarda paylaş

abi sabri'de savascılıkla yeteneksizligin sentezi var. sag bekte oynadıgı zaman cok faydalı oluyor. ama hagi'nin kadroya girecek adamları secip random tusuna bastıgında sabri'nin yeri gobek falan cıkınca benim beynim eriyo ya.

sadece pres yapacak diye bu adam ilerde oynatılır mı? en cok kosması gereken adamlar beklerdir, ve sabri hem kosup hem yorulmayan, hem de esas pozisyonu bek olan bir adam. bunu bozmanın anlamı ne yani? madem ortasahada pres yapacak adama ihtiyacın var culio ve kazım'ı niye aldın? ulan deliriyorum su adamın bizim td'miz oldugunu hatırlayınca ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...