Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift: Zerg Hostile Guild Tanıtımı

RRa

Öne çıkan mesajlar

http://rift.zam.com/en/stc.html?t=0ctuk.VVd.VjzsuVzck.VhcdoRMz (unrestrained ta alınacak)tam save edemiyorum nedense 1-2 talenta değişiklik varda arkandaki healera güvenmiyorsan uzaktanda nerdeyse yakındaki gibi çalışıcaksan Pragon ağırlıklı (kimisi dual wield sevmez ama) bu talentı öneririm. Nerdeyse rangedda melee kadar sağlam vurucak skill var Mobility zaten hat safhada he baktın öne geçersen açılırsan çok dmg yemiycen bas chargeı al akıllarını (wowdaki fury warriora benziyor ama dmginin çoğunu rangedda yapabiliyor).

Tabi denemediğim için kesin birşey söyliyemem ama ben bu talenta bittim dps warrior oynarsam böyle birşey yaparım he guildde warfrontlarda heal atıcak güzide arkadaşlarımız olursa Reaver (dotter+survival(self heal)+curser+tank) ağırlıklı PvP tankta oynamak isterim ^^ Warrior ftw
Sosyal ağlarda paylaş

sardius said:

Sannin said:

abi en az 3 tane tank var guildde..Gerek varmı bana?

dps warrior git yavrum? dönersin tanka ilerde lazım olursa:) keza ben öle yapıcam. main olarak dps gidicem ama lazım olursa tanka gecerim. tabi tanklık ile dps itemleri farklı ama yavas yavas hepsini elde etmek lazım:)

Ya Sarius war da ki gibi oynıycaksan işimiz var biz healerların .. harra hurra dalıyodun en önden haha :)
Sosyal ağlarda paylaş

Jaruza said:

değil mi sonrada vent. te bağırıp dururdu biz healerlara "heal gelmiyor abi olmazki böyle" diye :) neyse ama biz onu öyle sevdik bağrımıza bastık :)

Hehe ben gerçi karşı taraftaydım iyi oluyodu heal alamadan yatırıyoduk sardiyi haha :)

Bu arada bende ZH deyim hayırlı olsun herkese :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...