Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alienware ve Smartmedia HD VISION Media player indirimleri!

tinu

Öne çıkan mesajlar

ürün cuma günü elinde olur, ne yazıkki tedarikçi firmalar bu tarz indirimli ürünleri belli bir stok adeti ile belli bir süreliğine veriyor,indirim yaptığı ürünlerde maliyetide düşürmek açısından kampanya bitiminden sonra toplu olarak gönderiyor, çarşamba gecesi kampanya bitiyor, perşembe ürünler bizde olacak, perşembe aynı gün kargoya vericez 1 gün sonra elinde olacak yani cuma günü elinde olur, pazartesiye kalmaz!

sitede yardım bölümünde siparişlerle ilgili açıklama var orda yazıyordu.. genelde bu tarz sitelerde sistem böyle işlediği için her ürünün altına yazmaktansa yardım bölümünde belirtmiştik,
Sosyal ağlarda paylaş

kertenkel said:

keşke Smartmedia tanıtımı yaparken WD Live da satıcaz haftaya onu bekleyin isterseniz deseydin tinu =///

wd live da torrent yok ayrıca dediğim gibi ben kullanıyorum bu smartmedia yı cok memnunum merak etme güzel ürün aldın:) bu arada ürünler yarın öğlene kadar elinizde olacak. kargoda şu an ürünler
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

Bugun 10 gibi aldim Ben media playeri ,fazla kurcayalamadim gerci ,2-3 tane 1080p film denedim,wireless Ida saglam cekiyordu baya,yalniz youtubedan video acamadim,cok da onemli devil gerci YouTube Benin icin,genel olarak Ben aletten memnun kaldim

pc dekı mkv yi wirelesstan izlemeyi denedinmi bu arada?

takılma durumu nasıl, bırde modem tv mesafesi ne kadar :)
Sosyal ağlarda paylaş

Modem ile tv arasi yaklasik 8,9 metre arada 2 duvar var ,cihazda yerde duruyordu ona ragmen sinyal seviyesi en yuksegin bir altinda.
Agdan 480p filmleri sorunsuz izledim yalniz 720p filmler ag hizi yuzunden ara ara takiliyordu,sanirim dosyayi paylasan pc-laptop full sinyal seviyesi ile modeme baglanirsa 1080p filmler agdan izlenebilinir
Sosyal ağlarda paylaş

wireless-n ile 720p takilmadan izleniyor

ama hem bilgisayarda hem alete stick olarak takilan wireless n lazim...

icinden cikan hediye ultra dandik "CREA" Wireless dongle ile izleyemezsin 720p (kaldi ki o dongle girmiyor arkadaki usb'ye cunku cok kalin, ben tek tarafinini cakmakla eritip törpüledim biraz öyle girdi)

edit: yeni firmware konusunda link verebilir misiniz? noontec sitedeki model kodları resimlerle falan uyuşmuyor bir garip

aletin modeli : Noontec A6 * chipset aynı sırf kasa değişik vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Crea nin her mali dandik zaten,tam türk standartı yakalamişlar işte vestel gibi sadsad

Ama dongle yandaki yuvaya rahatca oturuyor,arkadaki usb yuvasınada benim harici 500gb usb diski taktım,filmleri usb hdd ye atip(1080p olanlari) onu alete takmak, wireless agdan film izlemekten cok daha az zahmetli oluyor.Wireless dan 1080p izlicem diye kasmanında mantıgı yok bence
Sosyal ağlarda paylaş

Bende öyle düşünüyorum. Zaten externalda duruyor filmler. Onu taşımak daha kolayıma geliyor. Ama çok üşenirsem wireless'tan izlerim. Daha paketinden her ürünü çıkarıp deniyemedim bile. Çok karışıkmış diye korkuyorum wireless olayı. Bu arada evde wireless olması yetmiyor mu pc ile ağ için? Yoksa o sticklerden gerekiyor mu illa?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...