Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2080 yılını göremeyecek olmanız sizi üzüyormu?

Recall06

Öne çıkan mesajlar

Gecen bizim dragon ark larla toplandik fazla olmadı ıste 300 sene once falan yedık ıctık ılk orda konusuldu bu olay ne olucak bu dunyanın halı falan dıye hepsı ayrı boyutlara gıttıler bı ben kaldım buralarda bı 2000 sene daha yasayıp gıdıcem bende :D[hline]A little less conversation a little more action please
Sosyal ağlarda paylaş

2080 i görmekmi?Hiç öyle bir düşümcem yoktur.Belki o zamanki teknolojinin nasıl olacağını merak ederim ama(uzay yolu 1999 izlerken kurulanlar gibi 2080 de uzaya gidicez hayalleri kurun.Kim bilir belki bu defa tutar.Ben 100 yaşıma kadar yaşamak istemem yaw.Yani televizyonda 110 yaşını kutlayanları falan görüyorumda.Öyle elden ayaktan kesilmiş başkasının yardımına(çoğunlukla)muhtaç yaşamaktansa 45-50 yaşlarında ölmeyi tercih ederim.Çok yaşamışsında ne olmuş?Hayatta işlevi olmadan yaşamanın ne anlamı vardırki?(En iyisi tanıdığım çoğu kişinin hayatının değiştiği 25. yaşa gelmeden kurtulmak gibi gözüküyor ama)Soruya cevap vermek gerekirse.HAYIR.2080 YILINI GÖREMEYECEĞİME ÜZÜLMÜYORUM(genede belli olmaz şu an ufakda olsa bir görme şansım var ama....)ZATEN 2080 YILINDA DÜNYA BİZİ GÖREBİLECEKMİKİ????(Şöyle düzleteyim.Dünya yeridne oalcakmı??)[hline]Bir gün iki fare krema kovasına düşmüş.1.fare pes etmiş ve hemen ölmüş.2. fare pes etmemiş ve dışarı çıkmaya çabalamış.Sonunda o kadar fazla uğraşmışki krema tereyağıyan dönüşmüş.Farede tırmanarak dışrı çıkmış.Tam kurtuldum diey sevinirken evin kedisi fareyi yemiş(neymiş?sıran geldiyse ölüceksin)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nicotinee, 14 May 2003 00:39 tarihinde demiş ki:
allah saglık ve uzun ömür verirse ozamanıda gorucegız benım nenem 1900 dogumlu allah omur versın benden saglıklı benı gomecek halen yasıcak allah nasip ederse.[hline]Arqas Staff
Email: [email protected] | Icq: 730402

Sen oldukça sorunlu birisin sanırım dikkat ediyorumda bir evlisin bir liseli kızlara bakıcak kadar seks i tanımıyorsun ( tecrubenin esas oldugu zevk olayı bence degil gercek bu kutuk gibi yatan bir yeni yetmenin şişme bebekten farkı yoktur sadece psikolojik sorundur liseli kızları tahrik edici bulmak buda lisede hic flört ü olmamıs insanlarda goruluyor genelde ) parantez icindeki kısım kurallara aykırı ise silin.

Herkes genc kızlardan hoslanabilir onları cekici bulabilir belli bir yasa kadar kastım (gencten 16-18) ama onları lise kıyafetleri icinde tahrik edici bulmak senin lise hayatındaki basından gecmis basarısızlıkların bir ornegi.

Herneyse demek istedigim sen her konunla ve her yazdıgın yazıyla hasta bir insan gibisin evli oldugunu soyleyip evli degilim demek karım hamile deyip yok cocugum var deyip evleniyorum demek filan falan.

Simdide gelmissin ninenin 1900 dogumlu oldugunu soyluyorsun hayır olmayacak birsey degil ama senin her konu hakkında ilginc ozelliklerin olması bana ilgi cekmeye calısan bir kişilik oldugun izlemini verdi.

Benim sana tavsiyem bir uzmanla konusman cunku bana gore gercekten başarısız bir hayatın ve ciddi sorunları olan bir insansın.

Neden bunları yazdıgıma gelinbce uzun zamandır bakıyorum yazdıklarına ve son nokta burda gerceklesti artık bu yukardaki dusuncelerimden eminim. Senin belkide eylenmek icin soyledigin bu yalanlar farkında olmadıgın bir sorunun oldugunu ortaya koyuyor.

Baskada birsey yazman zaten amacım sana hakaret degil uyarmaktı o yuzden boyle dikkat cekmiyecek bir yerde cevap verme gereksinimi duydum.

Sonucta benim konum ve gene sen aynı davranısı sergiledin.
Allah yardımcın olsun.[hline]-

Delikanlı adam SIMS oynamaz!

-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Wacky, 13 May 2003 14:08 tarihinde demiş ki:
said:
ShARkY, 13 May 2003 13:52 tarihinde demiş ki:
Astronot olursanız günün birinde 2080'ı de rahatlıkla görürsünüz. Ha tabii oturup dünya yörüngesinde takılırsanız o zaman bilemeyeceğim :)

Bunun için bi de ışık hızına ulaşabilen bi uzay aracı lazım :P

ehe hayir, isik hizina "ulasilmasi" imkansizdir, ama bu olayin gerceklesmesi icin isik hizinda yolculuk yapmak gerekmez.
ileride isik hizina kayda deger derecede yaklasabilen bir uzay mekigi yapabilirlerse, ve bu uzay mekiginin icinde sen olup, uzak bi yerlere gidip döndugun zaman, einstein'in relativity teorisine gore, bi bakarsin cocugun mesela 80 yasinda olmus sen hala 20kusur yasindasin (biolojoik olarak) : ) boylece 2080 yilini gencken gorebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Draven, 13 May 2003 14:16 tarihinde demiş ki:
onu birakin, asil suna bakin; 100 sene once " ahh ah 2000 yilini gormicem keske gorsem ne guzel teknoloji olurdu" diyenler vardir, simdi biz 2000lerde yasiyoruz ama 2080'e gitmek istiyoruz.

zamanimizin degerini bilin arkadaslar, ben sahsen ne bundan azini nede fazlasini istiyorum. birakin 2080 i falan, zaten yasasak bile ozaman dunya yasanmaz hale gelicek, torunlarimiz mad max olucak wasteland'de punk avlicaklar hehe
eehueu nükleer savaş çıkıcak
vault elder olcam
evet çok oyun oynuyorum :)[hline]Speak to me now and the world will crumble
Open a door and the moon will fall
All of your life all your memories
Go to your dreams, forget it all
Sosyal ağlarda paylaş

0 ı gördük
99 u gördük
199 u gördük
299 u gördük
399 u gördük
499 u gördük
599 u gördük
699 u gördük
799 u gördük
899 u gördük
999 u gördük
1099 u gördük
1199 u gördük
1299 u gördük
1399 u gördük
1499 u gördük
1599 u gördük
1699 u gördük
1799 u gördük
1899 u gördük
1999 u gördük
2099 u da görürüm sanırım[hline]Isn't it funny? Let's try something else...

Sosyal ağlarda paylaş

uff yeni yüzyıla giremek çook sıkıcı ve bayık bir olay
2080 e girsen nolacak? hiç bişi...
sıkıcı bunlar sıkıcı...
hiç unutmam obamızda oturuyoruz iskenderle beraber tavla atıp kımız içiyoruz bir anda etrafımızı persler sardı alaah yermisin yemezmisin...[hline]Isn't it funny? Let's try something else...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...