Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Worms Fort Under Siege *demo*

zlorwf

Öne çıkan mesajlar

Oyun çok güzel olmuş. Zaten kuşatma gibi şeylere sempatim vardır iyi geldi. Başlarda çok zor geldi ama aslında çok basitmiş. Kale kurdukça gittikçe büyük yapılar kurmaya başlıyorsunuz. Yapılar büyüdükçede kullanabileceğiniz silahlar güçleniyor. Grafikleride cilalamışlar ama kamera biraz sorunlu. Bu kurak oyun döneminde ilaç gibi geldi.[signature][hline] Aşk ve pilav böceği
"To empty your mind is to fill your grave."

Llama, 13 Ağustos 2004 01:34 tarihinde demiş ki:
ben delıklerıme onem verıyorum

Sosyal ağlarda paylaş

ben de hastasıyım worms'un hatta birincisini disketle almanyadan amcam getirmişti almanca öreniodum az daa ama worms 2 yi tek geçerim hala 3d beni de bozdu ne diim[signature][hline]fedaykin, 24 November 2003 18:38 tarihinde Ainu'ya demiş ki:
Aynı senden önceki 20 kişinin düşündüğü gibi onun özel kişisi sen olacaksın, tabi tabii...

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
yaw bende alışamadım bir tülü. 2 boyut olayını aşamadık gitti.
kontroller çok zor gibi. ipi her trafa atmayi bekliypdum ama hayallerim yıkıldı görünce :/

oyunu açtım ve ninja rope un içine ettiklerini görünce çıktım.

bence oyun eski wormçulara çok hitap etmiyor. ama yeni nesil wormscular için baya iyi[signature][hline]WWP Ayyaşı
Sosyal ağlarda paylaş

Ben eski bir wormscü olarak olaya çok sıcak bakıyorum. Ben de başta kontroller kötü hede hödö derken başından kalkamaz olmuştum Worms3D'nin. Bu oyuna ise çabucak alıştım.[signature][hline] Aşk ve pilav böceği
"To empty your mind is to fill your grave."

Llama, 13 Ağustos 2004 01:34 tarihinde demiş ki:
ben delıklerıme onem verıyorum

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...