Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Iphone 3gs 16gb

sesu

Öne çıkan mesajlar

abi niye telefon mevzunu bukadar prestije mevzuna dönusturursunuz anlamiom ya, isini göruyomu,ihtiyaclarini karsiliyomu, tamam ozaman? "bi elde 3gs digerinde 4 var offf garizma stayla hayvanlik eheuhe" olayi nedir?

3gs'in sifiri burda da 500 euro civari. Ayrica turkiyede unlock edilemeyen iphone dolu suan diye biliyorum, fiyatlari baya dustugunden 3gs'inde fiyatini etkilemis olmasi lazim. 600-650 falan olmasi lazim fiyatin, netekim ingiltereden gelirse bide pasaportla kayit mayit isi var.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

gellidus said:

3gs 32 gb beyaz için telefoncudan fiyat aldım. Kendisi 850 ye fln alıyor.

Siz nasıl bir ölücüymüssünüz 400 e fln almaya kalkıyorsunuz.
O telefoncunun adresini versene biraz para kazanalım.

Troll economies gerçek oluyor galiba, 3e alıp 5e satarak infinite money elde edeceğim.

aslında 3 e alıp 6 ya satsan onla 2 tane 3 e alıp 12 ye satsan bu döngüyle çalışman gerekmez hiç :|
Sosyal ağlarda paylaş

Daha dün sordum 800 Tl dedi. Benim her telefonu aldığım ankara Arcadium Turkcell bayisi.

Ankara mithatpaşa taraflarındaki telefonculardan cayır cayır satarım..

Eğer varsa elinizde 3gs ve gerçekten 500-600 e satıyorsanız. Ne kadar bulabiliyorsanız bulun tamamını alıcam ben..

sizin gibi insanlar ile ticaret yaparak zengin oluyor 3 kuruş etmeyen adamlar..
Sosyal ağlarda paylaş

sesu said:

sesu said:

500 Liradan fazla dediğin 8 lira daha fazlaymış şimdi baktım asdasf. Evet sanırım daha hayırlı olacak öyle yaparsam, topic kapatılabülüğ. Sori gençler.

Abicim şunu niye okumuyorsunuz hiç biriniz?
SATMIYORUM!

asdeg

Biz sana satıyorsun mu dedik alalım mı dedik iphone'u !

Konuşuyoruz biz öyle :<

Herkeste bize kızıyo yaa
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...