Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lights Out

Nessaftw

Öne çıkan mesajlar

http://img809.imageshack.us/img809/9890/lightsout1.jpg

Başrolünde, ringlere geri dönmeyi düşünen, eski ağırsiklet şampiyonu Patrick ‘Lights’ Leary karakterini canlandıran Holt McCallany yer alıyor.

Dizi, Patrick Lights Leary’nin hayatını anlatacak. Patrick’de, kafalarına yumruk ve tekme yiyen boksörlerde genel olarak rastlanan, zihinsel ve sinirsel bir rahatsızlık teşhis edilmiştir. Bu da onun hafızasının kötü etkilemiştir. Bu yüzden, dizi de Patrick kendi kimliğini bulmaya ve ailesine bakmaya çalışır. Ekonomik problemler yaşayan Patrick, zalim bir tefeci mi olacaktır, yoksa ringlere son kez geri mi dönecektir?

Fx ilk bölümüyle istediği ratingleri alamasa da dizi hakkında oldukça iyi yorumlar geliyor. Bu hafta 4. bölümü yayınladı bence fena değil.

http://www.imdb.com/title/tt1379690/
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

İzlerken hep arka planda bu dizide Death Row dövüşünden sonra ana konu ne olacak diye düşünüyorum. Kazanırsa şampiyon zaten, karşılaşabileceği daha güçlü bir rakip yok. Kaybederse bir daha ona kim şans verir ki.

Belki bu yaralanmadan sonraki bölüm sorularıma cevap olur.

Sosyal ağlarda paylaş

hayvani iyi dizi

bi kere adamın sorunlar daha bir normal, gerçeğe yakın bir aralıkta dalganıyor.
breaking bad ve türevleri süper diziler ama starwars mantığında şeyler. bu makul, mantıklı.

adam tam benim gibi olm. aman ailede o da üzülmesin, ben hallederim. ya duymasın kimse ben sorunumu çözerim, yok lan ben iyiyim hiçbişiyim yok hacım.

(tu)(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Lights Out Cancelled by FX
Sigh… Another critically acclaimed, ratings-starved series bites the dust, as FX is cancelling Lights Out and will not be renewing it for a second season. The news is not a surprise, as the show has been an extremely weak performer for the network. Still, it's unfortunate to see the series gone so quickly, right on the heels of Terriers, another great FX series that viewers were not responding to, despite glowing reviews.

hmm bu sezon shameless ile birlikte yeni diziler içinde iyilerindendi.

nadir iyi dizi var zaten. :(
Sosyal ağlarda paylaş

smarthan said:

7. bölümdeyim de çok saçma geldi el diablo maçı. adam şöyle iyi böyle iyi derken salağın teki çıktı :(

ben yanlis hatirlamiyosam 2. roundin basinda diablo hal brennan'a bakip kafa salliyo ondan sora dayak yiyo.muhtemelen ya tehtid ettiler ya para verdiler.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...