Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Defne Joy Foster Evinde ölü bulundu?

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

haberde adam yatakodasına geçtik vsvs diyo. haberin altında da videolar var. 4.sırada defnenin eşinin yıkıldığı an diye video var.

adam neye yıkılmış, karısının ölmesine mi yoksa karısının kendisini aldatmasına mı,

yoksa karısının başka adamın yatağında, başkasıyla sevişirken ölmesine mi?

nası bi ülke olduk arkadaşım. kerem denyosunun yaptıı açıklamaya da kafam girsin ayı herif, yok duygusal yakınlaştık ama cinsel yakınlaşmadık. duygusal nası yakınlaşıon olm bi annatsana?
Sosyal ağlarda paylaş

bence de o şekil bir şey..

millet hayatları boyunca neler yapıyor bunlardan birisinin ölmeden önce olmasından dolayı o insanı o şekilde anmak hiç hoş olmazdı doğrusu. Umrumda da değil benim. Sizin de olmasın.

Ancak bu medya/iletişim olaylarına gıcık oldum. Kerem Altan en aşağı bi depresyona girer şimdi. Belki kaçar bile buralardan. Yazık günah.

Yılmaz özdil'in yazısı iyimiş.

[hr]
gerçi bilmiyorrum da şimdi evli kadını evine alıp naptın falan diye de düşünülebilir kim bilir neler oldu
en iyisi ALLAH BÜYÜK deyip fazla kafa yormadan konuyu bir kenara bırakmak.8-)
Sosyal ağlarda paylaş

abv çok eneteresan yaa

4'te eve giriyorlar
defne biraz fena
adam iyileştirmek için yiyecek veriyor su veriyor soğuk su çarpıyor kıza falan
sonra defne gene fena iken
adam dur ben bi doktor bulup geleyim diye evden çıkıyor (bu sırada saat 5 civarı oluyodur heralde)

gidiyo doktor aramaya bulamıyor başka yerlere uğruyor falan...
sonra eve geliyo 6küsürde bir bakıyor kız baygın
biyerleri arıyo acil ambulans çağırıyor falan
doktor gelmiş ex olduğunu söylemiş hemen

çok fena be.

Adamın ihmalkarlığından söz edilebilir ama hasta(astım) olduğunu bilmiyormuş. Fenalaşan biri için hemen ambulans çağırmayız değil mi gider biz de doktor arardık aşırı acele etmeden? Sonra eve geliyosun ama kız gitmiş oluyor ...

Çok fena.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...