Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Algebra

Jaxx

Öne çıkan mesajlar

- Anlatımı 0 hocadan dersi almak = Her hafta fazladan algebraya çalışmak zorunda kalmak

- Hocanın "AYH ARKADAŞLAR TIRNAKLARIM KURUMADI BİRTÜRLÜ" (evet gerçekten oldu) gibisinden nedenlerle dersi kaçırıp abuk bir saatte sizi make-up'a çağırması ve geri kalmamak için gitmek zorunda olmanız = Okulda geçen anlamsız saatler üstüne saatler

- Hocanın zaten daha önceki dönemlerden adı çıktığı için anfide "nasolsa kalacaz aga" diye kimse dersi iplemezken, sınıfta bir saniye sessizlik olmuyorken derse katılmak, ilgilenmek = Since when fortune favors the bold?

- Kadının abuk subuk kıyafetleriyle eğildiğinde büküldüğünde açılan uzuvlarının en önde oturan arkadaşlar tarafından özenle çekilen fotoğrafları bilimum sitelerde anonim dolaşırken o arkadaşlara "abi yapmayın ya kadın ne yaptı size" demek, konuyla ilgili malum sohbetlerde sessiz kalmak = +13897197133 Ethic points

- Dönemsonunda 60 küsür kişilik sınıfın ortalaması 35 civarı, dersi alan bütün öğrencilerin ortalaması 25 civarı çıkınca sizin ortalamanızın 84 olması = Etrafınızda VAY AK HERIF AA ALCAK LAHN ALGEBRA'DAN KREDI MANYAĞI OLCAK ADAM aurası oluşması

Bütün bunları yaşadıktan sonra transcripte baktığınızda algebranın yanında BA görmeniz .....

http://i369.photobucket.com/albums/oo137/Darkwashu/Persona/1239370321510.png
Sosyal ağlarda paylaş

editle yazdıklarını döveriz seni.

ortalamanın 155 puan filan üstündeyken f geldi bana. gerçi ben quzileri kaçırmıştım ama gene de f yani. 4. seferde tecrübemle verdim artık. ve 3 kaldığım seneden 2sinde sınıfın ortalarının üstünde yer alıyordum.

quiz kaçırmak dışında hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...