Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Muhteşem Patentli Baradin Hold 25M Teorim

Cons

Öne çıkan mesajlar

baradin holdu şu şekilde 25 man yaparsak zannedersem main spec item alma(tanklar için pvp itemları yanında gösterilmiştir) şansımız yanında yazdığı kadar artıyor. şimdi yaptım çok kusurlu falan bişey çıkabilir ama kontrol etmeye üşendiğimden koyuyorum siz kontrol ediverin bi.

TANK

warrior x3 pve | x1.5 pvp
pala x3 pve | x3-x1.5 retri x3-x1.5 holy pvp

HEALER

druid healer x3 pve | x3 pvp
shaman healer x3 pve | x3 pvp
priest healer x3-x1.5 pve | x3-x1.5 pvp
pala healer x3-x1.5 pve | x3-x1.5 pvp
+priest/paladin

DPS

dk x1.5
dk x1.5
rogue x1.5
rogue x1.5
mage x1.5
mage x1.5
lock x1.5
lock x1.5
hunter x1.5
hunter x1.5
feral druid x1.5
feral druid x1.5
balance druid x3
shadow priest x1.5
enh. shaman x3
ele. shaman x3
fury warr x3 pve x1.5 pvp
+priest/paladin x3-x1.5

Sosyal ağlarda paylaş

aklıma şey geldi bi hikaye vardı. Köylünün biri saraya gidiyor ve vezire ulaşıp üstün bir yeteneği olduğunu bunu krala göstermek istediğini söylüyor. Vezir peki diyor ve kralın karşısına geçiyor. Kral: - evet neymiş senin becerin diyor. Köylü: - efendim ben 10 metre uzaktan iğne deliğine ip sokabiliyorum diyor 10 senedir bununla uğraşıyorum diyor. Kral şaşkın bi tavırla hadi yapta görelim diyor. Köylü hakkatende tek gözünü kısıp 5-10 saniye hedef alıp 1 defada 10 metreden ipliği sokuyor. Kral alkışlıyor ve vezirine dönüp şöyle diyor: bu adama 1 kese altın verin. Köylü havalara uçuyor saolun kralım saolun kralım diye. 5 saniye sonra bir daha vezire dönüyor üstünede 100 falakaya yatırın diyor. Köylü şaşırıyor bu sefer. Kral köylünün yüz ifadesini görüp şöyle diyor evet yaptığın bir başarı ve herkez yapamaz bu yüzden sana bir kese altın hediye, ama heba ettiğin zaman için içinde cezan falaka diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...