Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rakı İçme Adabı

Leadman

Öne çıkan mesajlar

Pha said:

10 sayfalık topic açınca gerekli bir iş yaptığını falan mı sanıyorsun, tam bir attention whoresun başka bişey değil.
O kadar gereksizim ki, 10 sayfa konuşuluyor. Benim gereksizliğimi, 10 sayfa konuşan gerekliler. Forumun yüzde 90'ı gereksiz zaten, boş tespitler peşinde koşmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

:D.

Ulan düşünüyorum bazen, şu forumda bir kere bana hak verdiğini söyleyen adama rastlamadım. Hep ben haksız mıyım yani? Arada hiç mi denk gelmez haklı olduğum konu. Yok, hep muhalefet biri veya birileri çıkıyor, ona karşı savunma yapınca arkadan 3-4 tane daha artçı birlik geliyor, en sonunda cevap yazmamak mecburiyetinde kalıyorum.

İbret alınası bir forum burası. Hayatımda hiç bu kadar organize çalışan alakasız insanı bir arada görmemiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
3-4 tane daha artçı birlik geliyor

yok böle bişi.

kimisinin söylemi biraz daha rahatsız edici oluyor. karşılığını da millet veriyor haliyle.

ama şurası doğru
said:
İbret alınası bir forum burası.

evet.. kesinlikle.. abi buradaki adamların çoğunun kafası tıkır tıkır çalışıyor.. bir açık görürlerse de gerçekten güzelce parçalarlar.. doğru yani.

sadece ibret alınası değil saygı duyulası bir forum ama burası.
burayı çok seviyorum olm. bildiğin gibi değil
Sosyal ağlarda paylaş

Yazılı çizili veya bir düzene oturtulmuş bir şeyden bahsetmiyorum elbette. Ama "durum" bu. Artçı birlik geliyor arkadan, ister istemez birileri yırtık dondan çıkıyor, 3. kişi olarak olaya dahil oluyor, kişisel meselelere bile atlayan sürüyle üye var.

dasaaa said:

said:
3-4 tane daha artçı birlik geliyor

yok böle bişi.

kimisinin söylemi biraz daha rahatsız edici oluyor. karşılığını da millet veriyor haliyle.

ama şurası doğru
said:
İbret alınası bir forum burası.

evet.. kesinlikle.. abi buradaki adamların çoğunun kafası tıkır tıkır çalışıyor.. bir açık görürlerse de gerçekten güzelce parçalarlar.. doğru yani.

sadece ibret alınası değil saygı duyulası bir forum ama burası.
burayı çok seviyorum olm. bildiğin gibi değil
Cımbızla kelime seçip ortaya sunmayı marifet sanıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...