Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2011 Polo GTI

Esh

Öne çıkan mesajlar

Malesef WRX değil . İlk ve tek arabam , hep Impreza'yı sevdiğim için her açıdan mantıksız olsa da aldım. (Gerçi kullanımına acayip alıştım , normal aracı zor kullanıyorum , özellikle 4*4 olması ve stabil olması sebebiyle virajlar çok keyifli :) )

Ben aldığımda (2007 kasa) donanımlı bir araç olmasına rağmen 32K TL ye aldım ( kanat , deri koltuk vs ) O zaman WRX ler 90 k TL civarıydı galiba :D Benzine yetişmeme imkan yok , vergiden bahsetmiorm bile :P

Bu GTI MTI teknolojilerini o yüzden seviyorum , adam benden az yakıyor , az vergi veriyor , 1.8 kat fazla HP elde ediyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

paramecium said:

Selam,

Bence bu tarz olaylar 1.8 motordan başlamalı. Motorun o derecede sıkıştırılmasına karşıyım ben. Hoş malzeme ve ölçülendirme o güçlere göre yapılıyor ama yine de 1.4 200HP ne demek be :P

Saygılar.

meendizlere biraz güven. tamamen pisikolocik seninki. tabii üretimde hata olduğunda motorda çıkacak sorunun etkisi daha da büyüyebilir ama çaktırma.
Sosyal ağlarda paylaş

paramecium said:

Selam,

Bence bu tarz olaylar 1.8 motordan başlamalı. Motorun o derecede sıkıştırılmasına karşıyım ben. Hoş malzeme ve ölçülendirme o güçlere göre yapılıyor ama yine de 1.4 200HP ne demek be :P

Saygılar.

doktor vardi bi tane, 1.4 vtec i 500hp yaptiydi sanirsam. boyle ilginc bir cali$maydi. ne oldu acaba ona.
Sosyal ağlarda paylaş

dun pipercross filtrem geldi.

orjinalini soktum abi herifler yeni vag grubuna oyle bi filtre yapmi$lar ki, hava almasin sadece benzinle gitsin araba diye asdf.

boyle once yuvarlak kagit filtre var uzerine de sunger kaplama yapmi$lar ahah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...