Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tütün sarıcam, şöyle iyi bi dükkan ararım

soulberry

Öne çıkan mesajlar

arap hakkaten sarması falan da çok daha rahat öbürlerine göre daha ince. hele ocb muşamba sarıyomuş hissi veriyo eah.
ankarada şeyde var bu izmir caddesinde amerikan pasajı var, onun içinde bi adam satıyo. küçücük dükkan da vitrinden anlarsın pipo mipo duruyo.
onun dışında kızılayda o karanfil konur (bu sokakları hep karıştırıyom birbirine) orda limon bazaar var, oranın alt katında da satılıyo olması lazım.
bi de 100. yıl pazarında satılıyo, perşembe pazar günleri kuruluyo pazar.
bi ara ulusa gittiğimde orda da görmüştüm bu itfaiye meydanının oralarda
Sosyal ağlarda paylaş

Deniz oyuncaktan alıyorum ben de, Holborn çok yorduğundan ciğerleri Golden Virginia'ya sabitledim şimdi.
OCB'nin siyahı zaten yakılmıyor bile, öyle hızlı sönüyor. Her fırtta yeniden yakmak gerekiyor. Beyazı biraz daha iyi dayanıyor ama o da hızlı sönüyor + tadını kötüleştiriyor gibi geliyor bana. Mavi OCB 100lük olduğundan iyi dayanıyor ama bu sefer muşamba gibi, sönmüyor eyvallah ta çok kağıt ve dağılıyor her fırtta ortalığa bok ediyor vs.
Mavi OCB ile aşağı yukarı aynı kalınlıkta gibi arap. Tek farkı beni kesinlikle öksürtüyor ve çok daha fazla dağılıyor =) ama hem doğal (yapışkanı yok) hem ucuz.

Benim idealim extra slim OCB filtre + turuncu OCB oldu. Turuncu kalınlık olarak mavi - beyaz arası, ne paso sönecek kadar ince ne de külünü dağıtacak edecek kadar kalın. Tadı da sarma kolaylığı da kıvamında tam.
Gizeh te fena değil filtre olarak ayrıca, o da denenebilir ama markasız filtre risk biraz, ben hiç girmedim onlara. Kötü filtre feci tad bozar, risk yani biraz.

Extra slim filtrenin güzel yanı küçük bir kutuda önceden kesilmiş silindirler halinde geliyor, ben o şekilde kullanmıyorum ama 3-4 silindiri tütünün içine tepiştirip yerden kazanma avantajı var. Açık filtreyi tütünün içine atarak kullanan da var ama önermem, filtreden filtreye değişmekle beraber bazıları tütünden bir şeyleri emdirip iğrenç bir tada sebebiyet verebiliyor (dedi birkaç böyle kullanmış arkadaşım, onların yalancısıyım).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...