Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

19 Ocakta ne olmuştu?

Napolyonn

Öne çıkan mesajlar

Irkçılık yapılıyor, ama hala TBMM'de temsil edilebiliyor, hala ana dillerinde konuşuyorlar, üstüne bir de televizyon kanalları oldu, üstüne Kürt Star Şarkı yarışmaları var, aynı zamanda PKK'nın siyasi temsilciliğini yapıyorlar. Ve ırkçılık var. Gözünü seveyim böyle ırkçılığın. Türkiye Cumhuriyeti'nin ilindeki belediye binalarının isimlerine varıncaya kadar değiştiriyorlar ama ırkçılık var. Maşallah. Irkçılık görmeyeli çok değişmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

joker abuks abuk konusma be.

dediğin seyler son yollarda oldui üstüne oy kitlesi oldukları kanıtladıkların meclise girdiklerinde oldu.
tabiki kendi dillerinde konuşacaklar başka ne olucaktı?

ırkcılık yokmu cıkın bunumu sölüyosun? var işte dana gibi var hemde, hem kürte hem ermeniye karşı var. diyardbakırda birileri insiyatif gösteripte tabela değiştirdi diye ülkenın 4 bi yanındaki ırkcılık yok olmuyo
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel arkadaşım, sadece paticik forumlarında konuyla ilgili 100 tane mesaj bulursun. Teknoloji insanısın, aç google.com.tr yi, araştır biraz bakalım neymiş bu sorun, nasıl bu hale gelmişiz, neler olmuş. Verecek çok cevap var da, oturup yazsam, ne olacak? Yine karşıt fikrinle devam edeceksin, haa evet ya haklısın mı diyeceksin?

Neyse ya, konu dışında siyasi ve benzeri konulara bulaşmayacaktım ben. Kırdığım biri var ise affola ben kaçtım siz devam edin..

2 edit var, 1i yanlış gördüğüm bir post, diğeri de gereksiz gördüğüm yazım. Kusura bakmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

cevabın yok yanı. boş bolş bilmeden konuşuyosun, nefret yayıyosun yanı.

şu tartışmaya konuşmaya katkın budur, adamın ölüm yıldönümünde katkın budur. neden yazıyosun desem onunda cevabı yok zaten, koyun gibi yazıyosun işte. birileri ne derse sende dolanıp dolanıp tekrar ediyosun.

ne yazdığının ne dediğinin farkında ol bari bundan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...