Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gözlerim yaşarıdıı

Draz

Öne çıkan mesajlar

birazcık hava atmak gibi olucak emme velakin eski bir dial up kullanıcısı olarak 15 dakkada 5 mb bir mp3 indirdiğim zamanlar dan sonra şuanda evimde test için bırakılmış bi fiber internetle 50 mps lik bağlantı sanırım sunda 100 mbps olarak çalışıyor saniyede 10 mb ile download yapmak nasıl bir keyifmiş anlatamam gözlerim yaşarıdı haydi trolleyin

http://img96.imageshack.us/img96/6195/peww.png

Sosyal ağlarda paylaş

superonline nın fiber irteneti bizim siteye geldi denemek amaçlı ta eve kadar kurmuşlar adamlar 1 aylık bedava bende hayır demedim tabi şimdi türktelekomun internetinide normal ev telefonunu da iptal ettirdim 1 aylık bedavam bitince super online a başlıcam sölemesi ayıptır 13 gb bir full hd blueray film i 20 dakkada indiriyorum 10 dakka rar dan çıkarması ile bilgisayarım uraşıyor yarım saatte 1 blueray film indiriyo temiz :) acayip sevdim şimdide bedava bitincede 49 tl di sanırım 10mbps sınırsızndan alıcam bana hayli hayli yeter ama yurt dışı hala çok hızlı diil
Sosyal ağlarda paylaş

superonline fiber internet yada telcom du eski adı superonline fiber internet yazınca çıkıyor yalnız her yerde yok istanbulda ataşehir bahçeşehir bide büyükçekmece ve yukarsında var ben mimarsinandayım daha yeni geldi bizim buraya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...