Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Republic: The Revolution (Yardım)

Rhoube

Öne çıkan mesajlar

Oyuna başladım güzelcene gidiyordum bi liberal olarak. İlk şehirde church ün %80 desteğini al diyor alıyorsun. Sonra ondan sonra Bishop hakkında bilgi topla diyor bunu nasıl toplayacam??? Butun bölgelerdeki bilgi oranım %100 lere varıyor butun şehiri ele gecirdim ben hala bishop hakkında bilgi edinemedim bende mi bozukluk var yoksam oyunda bug felan mı oluştu????
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
said:
Rhoube, 06 Ocak 2004 16:40 tarihinde demiş ki:
Oyuna başladım güzelcene gidiyordum bi liberal olarak. İlk şehirde church ün %80 desteğini al diyor alıyorsun. Sonra ondan sonra Bishop hakkında bilgi topla diyor bunu nasıl toplayacam??? Butun bölgelerdeki bilgi oranım %100 lere varıyor butun şehiri ele gecirdim ben hala bishop hakkında bilgi edinemedim bende mi bozukluk var yoksam oyunda bug felan mı oluştu????

Bishop kimse onunla buluşman lazım tabi kabul edicek sonrada huyuna suyuna gitmesi lazım karakterinin ben uzun zaman önce oynadığım için tam hatırlayamıyorum.
said:
_-Sturm-_, 24 Ağustos 2004 11:36 tarihinde demiş ki:
Ya benim bir sorum olacak.. Town Center ın %95 i benim, yani o bölge benim falan diğer bölgelerde de var bayağa adamım ama influence (mavi resource lar) bir türlü yetmiyor yani 10 ar 10 ar 15 er falan artıyor onu daha hızlı artırmanın yolu yok mu yahu? Force falan da öyle yani onları nasıl hızlandırabilirim, ne yapmam lazım?

Bunun yoluda sanırım o faciton ların izlediği seçim taktiklerine benzer taktikler izleyerek onların beğenisini kazanmaktan geçiyodu.[signature][hline]He stands in the shadows of his lord,Dreagloth,drinking in the dark energies of the Vault.
Sosyal ağlarda paylaş

ben hemen soracam mesela madem piri oldun :)

yaw o objectiveler var ya ben 3üncüde takıldım mesela
daha doğrusu 3 adamım var ama bir türlü o support olayını nasıl arttıracağımı anlamadım, oyuna başladığımız bölgede bir ara grafik üzerinde %97 bile oldu benim yüzdem ama yine de tamamlanmadı o görev

karakterlerin action kısmında çıkan seçeneklerin tam olarak neye yaradığını kısaca anlatabilirseniz iyi olur[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman kendi bölgemizde revelation yapmanın pek bir anlamı yok, diğer bölgelere yollayıp revelation, peşine de canvas veya rally falan yapmak gerekiyor yani

bende bi rahip var adamın ağzı iyi de laf yapıyor ama kendi bölgemde konuşturuyodum hep :p[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

mesela gain %25 support in all influence districts diyo görev olarak

canvas yapabildiğim bütün bölgelerde %25 i geçtim support olarak (% olarak gösterdiği grafiklerde) ama o görev tamamlanmış görünmüyor, bi de 5-6 tane bölge var hepsinde sürekli belli bir seviyenin üzerinde supportta tutabilmek için bi tarafımı yırttım ordan oraya koşturdum ama yine de görev tamamlanmış görünmüyo nedense[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
yav bu oyun baydı biraz beni sürekli aynı şeyler. ama misal örgütü genişletme olayını falan anlamadım. sürekli 3 kişi takılıyorum. mecbur kovup alıyorum başkasını o zaman da o bana karşı çalışıyo. bi de misal bölge hakkında bilgi edinince bazı yerlerde vandalize falan çıkıyo. oraları vandalize yapmak yararlı mı oluyo yoksa diğer örgütler oraları vandalize mı etmiş. eğer öyle ise napıcaz?
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
vandalizm sosyalist agirlikli bolgelerde uygulanabilecek taktik. sosyal demokrat ve liberal semtlerde tokadı yersin.

ust ust 2 kere vandalizm yapma bişey kazandırmaz. kadron bi şekilde genişliyodu da nasıldı unuttum walla. çok yıl oldu ya oynamayalı. ama en kral siyaset oyunlardan biri hala.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...