Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[NWN] monk için yardım!

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

onemli degil :)

bir de bence circle kick alma. sureli target degistirdiginden orta guc seviyesindeki encounter'larda bile zorlaniyorsun. belki cok sonra. bende yoktu mesela 25.level a kadar.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.

[Bu mesaj Dojorel tarafından 18 Ağustos 2004 23:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Monkla chapter 1 i az önce bitirdim [spo1=Chapter 1in sonunu merak edenler açmasın]hani ayin yaparken büyücü eşyaları çalıyor ya[/spo] sonra mağraya girdim orda level 7 monkum var yanımda tomi (hencmen)
Monk için en ideal şeyler
Level 1den başlarken
str 10
dex 15-16
con12 (hatırlamıyorum ama 10 da olabilir)
wis 15-16
int 10
cha 10

human

ilk thughnessı al
ikincisini knockdown hariç istediğin

sonra weapon finnese al
persuade - concentration - disciple - lore - tumble
çok işe yarar

ilk 4level küçük silah (kama öneririm) ve crossbow kullan
ilerledikçe unarmed strike falan gelişiyor karete kung-fu gibi garip hareketler yapıyor

tumble ve cleave hit çok işe yarar.
whirlwind attack ve circle kick de unarmedteyken işine yarar

yanına oklu bir ranger yardımcı iyi gider

level atlatıkça dex - wis arttır
büyü yapmak istersen druid karıştır(tavsiv edilmez) (hayvan büyüsü yapıyor zaten) ama illa büyü yapıcam dersen lore u iyice arttır (büyü yapmasan bile eşyaları define etmene yarıyor). Ve zombileri okla vurmaya çalış vuramassan döv çünkü onlarda yakın dövüş uzmanı. Onun dışında ileriki levellarda iyileştirme yeteneği alıyor. İnşallah iyi bir monk yaparsın ilerki levellarda silah kullanmamaya çalış ve ağır zırh giymemeye çalış (zaten özel monk zırhı var)[signature][hline]Dilimiz olmadan hayattan tad alamayız
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...