Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[NWN] monk için yardım!

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

sorcererdan sonra şimdide monka kafayı taktım lütfen yardım edin :)

human - lawful neutral
15 str-10 dex-14 cons -son seviye wis -10 int-10 char

4 heal - 4(2ydi galba) discipline - 4 lore başka da almadım diğer levellar için.

feat olarak da toughness ve knock down aldım.

nasıl sizce seçimler?[signature][hline]"karanlıktan babam çıksa vururum" Bonecrusher
Sosyal ağlarda paylaş

Weapon finesse al, boylece hesaplama yapilirken strenght yerine dexterity kullanilir. birde weapon focus: unarmed, eger kama vs. kullanmayi dusunmuyorsan. oyunun sonuna kadar cok rahat gelebilirsin unarmed, yalniz oyunu sonu dusmanini yenmek icin yumruk yeterli olmuyor, ama o seviyede zaten kama da kullansan sana bir zarari olmaz. Yani sonuna kadar unarmed gelip son savastan once guzel bir kama alirsan direk savasabilirsin. ben oyle yapmistim.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Capulcu, 31 Ağustos 2002 15:34 tarihinde demiş ki:
Ben monk yaratsaydım tahminen şöyle olurdu:
Stats: str 14 dex 14 con 14 int 10 wis 16 cha 8, ilerleyen

demişsin çapulcu sence böyle mi yapayım statları ?
yoksa fikrini falan değiştirdinmi :)

[Bu mesaj Black1ce tarafından 17 Ağustos 2004 14:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Odrin, 03 Eylül 2002 21:08 tarihinde demiş ki:
monkun damage olayı str den fazla gelmez o fıghter ıcın onemlı nasıl olsa level atlatıkca damage zarı 1d6 1d8 1d10 1d12 ve 1d20 dıye artıyor bu olay hıc bır classta yok. O yuzden dıger classlar fazla damage ıcın str ye bagımlılar (Rogue ler harıc:))

birde arkadaş şöyle demiş iyicene kafama yattı şu dex wis işi.
ama deliricem bi türlü başlayamadım oyuna :)

birde weap finesse hangi levelda çıkıyodu unutttum ?[signature][hline]"karanlıktan babam çıksa vururum" Bonecrusher
Sosyal ağlarda paylaş

2 sene önceki yazıyı gösteriyorsun bana :). Şu an yaratacağım monk muhtemelen daha farklı olurdu. Ama çok fazla monk oynamış biri de değilim.

Eğer istiyorsan hem dex hem de str gidebilecek uçuk bir fikir verebilirim sana. Önce dex-wis başlarsın. İleride 1 level sorcerer alırsın. Üstüne Red Dragon Disciple almaya başlayınca oldukça coşku bir karakter olabilirsin :).[signature][hline]Nwn1 Modüllerim
Sosyal ağlarda paylaş

vallaha dayanamadım mesajınızı beklemeye gittim açtım bi monk gayet de hoş oldu.
recomended ability'lerin üstüne 1 wisdom ekledim ve gayet hoş bir char oldu. yardımlarınız için sağolun.

birde level atladıkça hangi statı alacağımı söylerseniz sevinirim :)

bu arada çapulcu multi class gitmek istemiyorum pek :)[signature][hline]"karanlıktan babam çıksa vururum" Bonecrusher
Sosyal ağlarda paylaş

black1ce senden sonra ben de bi monk aldım allahım olamaz harika hareketler bayıldım bunca zaman neden beklemişim bile dedim eheh[signature][hline]"Confess ten times and it becomes a habit, confess a hundred times and it becomes an obsession, confess forever and it becomes your destiny"
Ms. Bega
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bega, 17 Ağustos 2004 21:37 tarihinde demiş ki:
black1ce senden sonra ben de bi monk aldım allahım olamaz harika hareketler bayıldım bunca zaman neden beklemişim bile dedim eheh

valla aynı fikirdeyim bunca zaman yok paladindi fighterdı boşu boşuna zaman kaybetmişim :)[signature][hline]"karanlıktan babam çıksa vururum" Bonecrusher
Sosyal ağlarda paylaş

Monk oynatıcaksanız şöyle bir guide önerebilirim. Ben de NWN serisini baştan sona monkla oynadım, yumrukla dragon dövmek hoş olsa da oyun boyunca çıkan onca güzel zırh ve silahtan hiçbirini kullanamayıp sadece bir robela gezmek insana biraz koyuyo :) Bir de oyun monkla çok basit kaçıyo, bu yüzden monkla oynadığıma biraz pişmanım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...