Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun İsteyom!!!

Asteroth

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar aslında bu topici "Pazar alanı" bölümüne açmam gerekirdi ama orda 1-2 hafta cevap verilmeden kalması olasılığına karşın buraya açmayı uygun gördüm.
Derdime gelince;
Benim bilgisayarım 5 yaşında ve haliyle yeni oyunları çalıştırmıyo (Celeron 433) E ben de bu durumda eski rpg'lere sarıldım haliyle. Baldur's Gate 2'yi defalarca bitirdikten sonra (Ki Bakırköy'den 10 milyona aldım ve satıcı 15 stedi ilk oyun için) rpg türü oyunların en kalitelilerini arşivlemek istedim. Sözün kısası bazı oyunları istiyorum ve bu oyunlara sahip arkadaşlar bana kopyalayıp satarsa (bir şekilde alırım ben onlardan) memnun olacağım.

Şimdi, oyunlar hangileri diyeceksiniz, hemen sayayım;
1-)Baldur's Gate (Arcane tavsiye etmedi ama merak ediyorum hoca)
2-) Icewind serisi
3-) Fallout serisi
4-) Close Combat serisi (Tamam rpg ile alakası yok ama güzel oyun allah için)
5-) Morrowind (Valla bu oyunu sırf ismiyle biliyorum bilgisayarda çalışırmı çalışmazmı hiç bi fikrim yok)

Bu oyunlara sahip ve cd writer ı olan arkadaşlar bana PM atarsa sevinirm.

Bu arada son olarak, MAME oyunlarını da satın almayı düşünüyorum. netten çekmekle olmayacak bu iş, bi arkadaş cd(lere) çekip bana satarsa sevinirim.[signature][hline]I am the "who" when you call, "Who's there?"
I am the wind blowing through your hair

I am the shadow on the moon at night
Filling your dreams to the brim with fright
Sosyal ağlarda paylaş

Morrowind sürünür bilgisayarda bence. Tahmin tabi. Bak Baldurs gate 1-2-Thorne Of Bhaal var elimde. Fallout için bu ayki Pc Games dergisini al. Morrowind var ama sürünür bence. AMa nasıl yollayayım sana? (haa Planescape Torment var onu öneririm) Nerede oturuyorsun? Bir yolunu bulurum ama gecikmeli gelebilir. Muhtemelen istanbulda daha rahat alabileceğin insanlar vardır :)[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada ben İstanbul'da yaşıyorum ama şu anda Samsun'dayım ve Kahramanmaraş'a gidiyorum bu sene üni den dolayı. Yani postayla olacak bu iş. Bi de oyunlara ek;

-Europa Universalis 1-2 :D[signature][hline]I am the "who" when you call, "Who's there?"
I am the wind blowing through your hair

I am the shadow on the moon at night
Filling your dreams to the brim with fright
Sosyal ağlarda paylaş

Kaçmaması gereken bir oyun. Ölümcül derecede ingilizce isteyen bir oyun. Süper hikayeye sahip bir oyun. daha fazla ayrıntı için ekşi sözlükte torment yazmanı öneririm. Yannız çok pis spoiler var içinde dikkat.[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...