Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Londra vs. Los Angeles

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

penth'e danışmak lazım gibi. bu süre içinde orada iş ayarlama imkanın vs varsa faydalı olur hani..

abi şöyle, 12 aylık zaten en az 9 ayı tamamladıktan sonra geri kalan 3 ayda internship imkanı var, sertifikayı kaptıktan sonrada master gibi 1 sene çalışma iznin var.

Onun dışında zaten dersler hep akşam, mesai saatinden sonra. Gündüzleri de boş yani.

Bilmiyorum.. Buradan bakınca çok cazip geliyor da, Los Angeles sıkıntı.
Sosyal ağlarda paylaş

orası öyle de işte eş dost kaynanayı abarttım gayet girdiğin takıldığın sosyal ortam bile olabilir bu

2 yıllık okuyanlarla 4 yıllık okuyanlar arasındaki fark gibiymiş geliyor kulağa master ile sertifika
ki bunun bi sürü tartışması olduydu buralarda vaktinde
Sosyal ağlarda paylaş

Valla kısaca benim amacım okuyacağım şeyin işverenler tarafından kabul edilebilirliğinin yüksek olması, pratiğe yönelik olması. Çünkü ben bayılmıyorum amerikaya ingiltereye, benim amacım okuduktan sonra iyi kötü alanımla ilgili bir iş bulabilmek, bulamazsam istanbul'un yolları taştan zaten, aldığım degree/ sertifika ne boksa onu da yanımda getiricem sonuçta. Yani öyle çok sıkışık bir durumum yok. Yerse kalırım, aksi halde dönerim. Sıkıntı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

valla yasayıp gorerek ufkunu genisletmek de onemli bisey tabi ki. hangisinin faydalı olacagını dusunuyorsan onu sec. abd'de 1-2 senede guzel ders + calısma olarak kalabilirsen devamı da gelir sanıyorum. maaslar da guzel orda tabi.

mesela ucla'in cok guzel bi design extension'ı var. 15k $ olmasa coktan gitmistim ben mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

abi ne sosyal ortamı ne karı kızından bahsediyorsunuz. insan kendini geliştirmek için master yapar. öteki türlü hiç yapmasın insan parasına vaktine yazık.

yanlış anlamışın ki
master kadar zorlu bişeyi yapıp da sonunda sertifika almanın bu tip durumlarda gıcık etceğini söyledim ben
nası bunu çıkardın hayret valla :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...