Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Burçlar..

ghost_boo

Öne çıkan mesajlar

ikizler dedi meme dedi.

çok mantıklı geldi.

sanırım sadece ikizler burcuna inanıyorum.

ötekiler ne seviyor emin değilim çünkü.

koç: boynuzu sever gibi bişi olması lazım.

saçma.

ama ikizler mantıklı
gerçi her erkek ikizler olurdu o zaman..

hmm olmamış bu da
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

olm sıkarken mevsimsel durumların insan üstüne etkileri olabileceğinden ve zamanında bu mevsimsel durumların sadece yıldızlar ile takip edilebildiğinden bahsedin.

sonra da "evet bu bağlamda saturn'un geri geri gitmemesi -çünkü geri gittiği falan yok hiç- insanlar üstünde etkisizdir. ama doğumun olduğu mevsim ve çocuğun o dönemdeki büyüme şartları hayatına ve karakterine etki edebilir. aylar ile karakterler arasında bir korelasyon belki yakalanabilir. yoksa gökcisimlerinin etkisi olduğu yok tabii" falan gibi bişiler diyin.

Zaten bence cocuğun doğduğu andan cok dollendigi ay önemli.
Sosyal ağlarda paylaş

SekerPembe said:

ahmedinejad said:

bunun kaynağı ne?

Mantık. Cocuğun her şeyi oluşmuş. Tüm fonksiyonları çalısmaya hazır. Anasının karnından çıktığı anın etkili olmasından cok cenin oluşmaya başladığında bir seylerin etkili olması daha mantıklı.

Tabi eğer gercekten boyle bir dış etki varsa.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

SekerPembe said:

ahmedinejad said:

bunun kaynağı ne?

Mantık. Cocuğun her şeyi oluşmuş. Tüm fonksiyonları çalısmaya hazır. Anasının karnından çıktığı anın etkili olmasından cok cenin oluşmaya başladığında bir seylerin etkili olması daha mantıklı.

Tabi eğer gercekten boyle bir dış etki varsa.

evet ama çocuk anne karnından çıkarken hava,su, toprak,ateş grubu her ne ise ancak o zaman temas ediyor. Bu nedenle bence doğduğu an daha önemli.
Sosyal ağlarda paylaş

zeper said:

temass?? ateş nasıl temas ediyor mesela??...senin mantıkla bakarsak, suya ve havaya zaten anne karnında plesanta sayesinde temas ediyor=)....

ateşten kastım güneşşşşş...temastan kastım da direk su içine girmesi toprağa gömülmesi vs değil, ama dünya boyutuna geçip bu 4 elementle buluşması , bilmem anlatabildim mi
Sosyal ağlarda paylaş

SekerPembe said:

zeper said:

temass?? ateş nasıl temas ediyor mesela??...senin mantıkla bakarsak, suya ve havaya zaten anne karnında plesanta sayesinde temas ediyor=)....

ateşten kastım güneşşşşş...temastan kastım da direk su içine girmesi toprağa gömülmesi vs değil, ama dünya boyutuna geçip bu 4 elementle buluşması , bilmem anlatabildim mi

selam, tanışalım. bak ben de kovayım hem
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...