Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlüzyon gösterisi

vaperon

Öne çıkan mesajlar

senko said:

ama impasibili yapinca ilizyonizt olmuyorsun zaten, baska bisi oluon sdf

http://www.facebook.com/video/video.php?v=395551863488&oid=134111824042&comments

Al aga, iluzyon dedigin böyle olur iste, impasibil. Yani benim demek istedigim, impasibili zaten yapamazda, yapiyomus gibi gösterme olayi, street magic kitten öte bi mevzu yani

Sayi olayi gayet basit, biride yazmisti, elemanlarin yazdigi sayilarin oldugu kagidi yada notdefterini ordan hatuna dogru yururken degistiriyo. Kagit olaylari zaten numara tamamen, kasigi bilemedim, ama dasaaa demis onuda street magic kit diye sdfsd o degilde su yukardaki videoyu bi izleyin mutlaka, bence basarili olan iluzyon budur.
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:

Sayi olayi gayet basit, biride yazmisti, elemanlarin yazdigi sayilarin oldugu kagidi yada notdefterini ordan hatuna dogru yururken degistiriyo. Kagit olaylari zaten numara tamamen, kasigi bilemedim, ama dasaaa demis onuda street magic kit diye sdfsd o degilde su yukardaki videoyu bi izleyin mutlaka, bence basarili olan iluzyon budur.

iyi de kağıdı da gösteriyor elemanlara
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:

senko said:

ama impasibili yapinca ilizyonizt olmuyorsun zaten, baska bisi oluon sdf

http://www.facebook.com/video/video.php?v=395551863488&oid=134111824042&comments

Al aga, iluzyon dedigin böyle olur iste, impasibil. Yani benim demek istedigim, impasibili zaten yapamazda, yapiyomus gibi gösterme olayi, street magic kitten öte bi mevzu yani

oha yalnız bu cidden kaliteliymiş
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Korax said:

iyi de kağıdı da gösteriyor elemanlara

cok hizli gösteriyo ama kagidi dikkat ettiysen asdfa toplami bu diyo bide sen bunu yazdiydin demi sende bunu? falan diye irdelemiyo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...