Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kart Stratejileri ve Komboları

Elderon

Öne çıkan mesajlar

Bildiğiniz duyduğunuz değişik, ilginç kart kombolarını ve sinerjilerini yazmak, paylaşmak için bu threadı açıyorum.

İlk kombo benden;

Bu iki kartı birbirine senkronize ettiğiniz zaman, damage verdiğiniz yaratık sizin kontrolünüze geçiyor..
Bu kartın sürekli oyunda kalmasını sağlamak içinse, (wrath of god vs. hariç)

Bunuda prodigal sorcerer'ın üstüne takarsanız, pilav üstüne keşkül...

Sosyal ağlarda paylaş

once ankh of mishra acilir ardindan parallax ve parallax la rakibin tüm land leri içine alinir öbür turn tüm land ler oyna döner oyna donen her land icin 2 damage yenir. 5 land alabildigi için icine 10 damage yemis olur eyer 2 parallax yada 2 ankh of mishra acarsaniz oyun biter :D

vs..vs...

[Bu mesaj Masticore tarafından 23 Ağustos 2004 17:13 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Benim Deck imde yaptigim En Kral comboyu yaziyorum. Bu Comboyla oynamak nekadar zevkliyse , karşı taraf içinde bi
o kadar zevksiz olmustur :D.

vs vs....

Combo şöyle opposition aciksa be oyunda creature in varsa o creature i tap edersen istedigin artifact , land , creature tap edebiliyosun. Simdi efendim ardindan Static Orb u oyna koyucaz. Eyer Static orb Untap se tüm playerlar kendi turn unde 2 den fazla Untap yapamiyor. Oyun sıra size gecmeden önce siz static orb u tap ettireceksiniz turn size geldiginde static orb etkisiz olcak ve rakibiniz her turn 2 permanentle oyniycak sizse normal oynunuzu.Ayrica o oyniycagi 2 permanent ide tap edebilirsiniz oppositonla.

Biraz karişik oldu ama napalim , kavramasi biraz zor bi combo
:D[signature][hline]----Cennet'te Cehenennemde kendi içinde-----
Wicked Nefhir Darv'el

[Bu mesaj Masticore tarafından 25 Ağustos 2004 16:45 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

rakibin güzide landlerini creature yapıyoruz.

akabinde

hepsini indiriyoruz. ehu. kırmızı yeşil deckte çok şık duruyo bu.

aradım başka ne gibi bişi yapılabilir o graveyarddaki landlerle diye. şöyle bi kart var. apprenticete bulamadım ama type2 diildir artık belki filterlıydı.

veya taaa ne zamanın

iyi sonuçlar verebilir. type2 olan bişi bulmam lazım. ehu. bildiiniz bişi varsa söleyin.[signature][hline]your sight is a weakness...
Sosyal ağlarda paylaş

buyrun efendim iki basit kartla çok güzel bir kombo

[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

[Bu mesaj Ardeth tarafından 25 Ağustos 2004 18:08 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Discard kartları eksik olmasın buralardan :)

Daha ilk turnden kart attırıyosunuz rakibin elinden daha nolsun :)

Bi de spectre (üç tane var type II olarak) / cover of darkness discard combosu var:

Cover of darkness ile bütün specter'ler fear alıyolar zaten flyingleri var, yani sadece siyah veya artifact flyingler blokc edebiliyo. Siyah decke karşı değilseniz çok az flying artifact var(sıfır manaya giren bi tane var adını unuttum neydi :) Ama o da anca bi turn tutabilir). Her tur specter'lar vurduğunda ise rakip bi iki kart kaybediyo bi de üstüne blackmail/wrench mind türü discard ettiren kartları ekledik mi elinde kart kalmıyo. Hmm galiba bu durumda angel of will çok iyi gider :) Bitirici kart ise discard decklerinin kralı:

[signature][hline] Experience is the worst teacher; it always gives the test first and the instruction afterwards.

[Bu mesaj Saendul tarafından 28 Ağustos 2004 23:31 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...