Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CES 2011 Smartphone

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

bundan sonra zannetmiyorum ya , ilk 3 gun tanittiklari yeter, bundan sonrasi geekstuff olur , belki kapanista birileri bisey patlatir, belki winmo dan haber duyariz.

geri kalan subat ortasi barcelona mobile world congress gg. yetistirilemeyen cihazlar, yeni surumler, belki cihazlar falan hep oraya kalir.

ben de ugrastim okuyamadim nasil jamaikan okunuyor sandy bridge asdfasf
Sosyal ağlarda paylaş

arstech in apple yerine kilif uydurmus olmasi isin rengini fazla degistirmiyor acikcasi, zamaninda okumustum. son 4 mbp13(biri mb)(arada mbp15) u kullandim, board ve yerlesimlerini de gayet iyi biliyorum, ve ayni donem cikan rakipleri de biliyoruz. cogu durumda o kotuledikleri i3 islemciler cok cok daha basarili sonuclar verdi.

yer olmamasi, 1200$ price tag mevzularina da inanmiyorum, hali hazirda uretim maliyeti daha yuksek cihazlar benzer fiyatlar verebildiler,

tek mantikli aciklama, yazinin icine gomulu fikir olarak sunuluyor ztn; intel in oem islemcileri mantikli bi fiyata kakalayacagi sub vendor bulamamasi, ve malzeme kalitesi marka ismi gibi faktorlerden sadece donanim kasan firmalarin eski serilere ragbet etmemesi uzerine apple a ozel fiyat cekildigi.

foxconn un da isine gelmistir board u degistirmemek elbette.
2. nesil unibody mbp deki kar marji birincisine oranla daha fazla oldugu bilinen bisey ztn.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...