Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2011'e Nasıl Giriceksiniz o/

Dragonmax

Öne çıkan mesajlar

gerçi daha da kötüsü var

misal "istanbulun orta yerinde! beylükdüzünde!" diye yapılan reklamlar var..

istanbulu bilmeyenler için şöle diyelim, beylikdüzüne, hiroşimaya atılan bombayı attığınızda bizde hafif bi bronzlaşma olur belki..

o da belki..

düşün işte o kadar şehrin orta yerinde bi yer..

düşman askeri beylikdüzü'ne girse "hmm.. iyi iyi. trafiğe de takılırlar şimdi onlar. ancak 4saat sonraya buraya gelirler.. en iyi ihtimalle" falan der ve kaçma hazırlıklarına başlamadan önce bi çay molası falan verirsin.

işte o kadar şehrin içinde bi yer
Sosyal ağlarda paylaş

sarıyeri geçincen de kastım sarıyerden gelirken geçince, tarabyadan evvel, büyükdereden sonra, façyodan evvel kireçburnunda yaşıyorum da....

koç ünv sarıyer ilçesinde olabilir ama sarıyer merkezde değil...sarıyer deyince de senin aklına koç ünv'nin bulunduğu yer geliyorsa, sen doğru sarıyere gelmemişsin bence...

tamam tamam daha savunmuyorum:),çünkü biliyorum biraz kasaba tarzında bir semt,ama işte geçmişin hatrı var:D
Sosyal ağlarda paylaş

@ Dasa, heheueh evet! itiraf ediyorum, babam yeraltı dünyasının ünlü simalarındandır, boğaziçinde bu bolluk bu refah nasıl yaşıyorum sanıyorsun....

@ Ardeth, evet düşünyoruz zaten, Şükrü Genç ile bu konuyu görüşecez, hem 3. köprü de yapıldı mı tutabilene aşk olsun sarıyeri:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...