Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çişimi hissetmiyorum dohtor bey :/

elikanliadam

Öne çıkan mesajlar

elikanliadam said:

sigortasız ın nesini anlamadınız..sağlık güvencesi olmayan hani doktora gidemeyen hani..neyse ben bi aile hekimine gidem bari napacaksa artık

ahaha bu ne sacma bir mantik

BEYLER SIGORTAM YOK. DOKTORA GIDERSEM PARA VERMEM GEREKECEK. ON LIRA YA MUAYENE DEDIGIN NASIL VEREYIM O KADAR PARAYI. BIRBIRBIRUNLEMBIR111
Sosyal ağlarda paylaş

doktor deilim, burasida garbic..

ama daha cok yeni cok yakin bir tanidigimda boyle bir sorun olunca, bunun uzerine doktorla konustuk,

ciddi ve yardimsever bir yanit vereyim;

olay su imis,

300 ml de bir alarm mekanizmasi varmis normalde, idrarin geldigini bu seviyeye ulastiginda anliyormusuz.

eger cok idrar tutma egilimindeysek, bu alert mekanizmasi yalama oluyormus, islevini yitiriyormus.

500 ml de de default olarak baraj kapaklari acilip ne var ne yok birakiliyormus ortaliga, refleks olaraktan.

bunu duzeltip counterlari resetlemenin yolu, gelip gelmedigine bakmaksizin 2 saatte bir tuvalete gidip sintine yapmakmis ;)

cikmiyosa keseye baski maski bole hafif yollu bastiraraktan zorluyormusuz kendimizi.. bir sure sonra counter resetlenip zamaninda alert vermeye basliyormus.

durum buymus.. bilginize efenim..
Sosyal ağlarda paylaş

@LuNİZ ben bu yöntemi uygulamaya başladım. sanırım çocukluktan beri çişini tutmaya çalışma eğilimi var bende. çünkü pis yerlerden hoşlanmadığımdan tuvaletlere gidemiyorum dışarıda. bir manyaklığımı daha ifşa edeyim istedim. (aslında mont göte değsin istemiyorum..hatta hiçbir yere değmesin o mont yazık lan) üniversiteye başlayınca kırmak durumunda kalmıştım tabi. yine de yalama olmuş demek benim idrar torbası.

@fede bende daha iğrenç topik düşünceleri de var ama paticikte pek hoş karşılanmadığını farkediyorum ve bu düşünceleri kendimden uzak tutmaya çalışıyorum..

@nanik_atak kendini fazla ifşa etme..dinleme ve izleme cihazı olabilir..topukla topukla
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...