Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Bir Zamanlar Askerdik" Bu akşam 20.25'de..

Christoph_Vassel

Öne çıkan mesajlar

adam sudan laf sokmami$ gayet guzel biri begeniyo diye
sinema tarihine altin harflerle kazinmaz o film kendi fikrini soylersin olur biter bu kadar basit ne cekememezligi ya sanki bizim kendi filmlerimiz varda bizimkinden cok is yaptida onu cekemiyoruz...[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

ne bu film ne er ryan ne enemy at the gates son zmnlarda yapılan hiçbir savaş filmi savaşı değil savaşın iğrençliklerini gösteriyor... eskiden yapılan filmler daha kaliteli hele 1. dünya savaşı konulu tam adı türkçe galba " batı cephesinde yeni birşey yok" olacak, bu film 1.dünya savaşında almanları konu alır siyah beyaz tabiki ama muhteşem bir filmdir bana sorarsanız izleyenler bilir... ondan sonra bir platoon yani müfreze de muhteşem bir filmdir... sonra bir kuvai köprüsü, en uzun gün, bunlar gerçekten sinema tarihine adını altın harflerle yazdırmış filmlerdir... son çekilen filmlerden hiçbiri bunu haketmiyor belki biraz er ryan o kadar o da steven spielberg sayesinde yoksa o da fıs olcakmış... sonuçta bana alman askerlerini işe yaramaz düşmanı gorduğu anda saçm salak etrafa ateş açan ve kardeşler takımındaki bir tek adamı bile vuramayan askerler olarak gosteren hiçbir filmi ben filmden saymam.. yapsınlar adam gibi herşeyi olduğu gibi göstersinler o zaman biz de izleyelim hem biraz değişiklik olur di mi insanlar gerçek olanları gördükleri zaman biraz amerikalıların ingilizlerin ya da fransızların içine oturur ama sıkıyorsa çeksinler bakalım bir de oyle bir film... ben aslında bunu almanlardan bekliyorum ama onlar da iyice asimile olmuş artık yarı amerikalı yarı rus ne olduklrı belli değil... neyse we were soldiersin güzel yönü fotorafçı savaş spikerinin resimleri çektiği sahnelerdir o sahneler gerçekten izlemeye değerdir... bir de mel gibson'ın çektiği ya da oynadığı butun filmerde dinin etkisi görülecektir çünkü adam koyu Katolik bir kişidir zaten bunu bilmeyen yoktur artık heralde... film gene de genel olarak hoş yani aksiyonu bol izlenmesi gereken bir film o yuzden çok da ağır eleştirmeye gerek yok bence ama bir platoon'un verdiği hissi vermiyor...[signature][hline]Metal Gear Solid 3 : Snake Eater
Rigel from Infinity
Patroclus from Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Disappear, 26 Ağustos 2004 04:50 tarihinde demiş ki:
adam sudan laf sokmami$ gayet guzel biri begeniyo diye
sinema tarihine altin harflerle kazinmaz o film kendi fikrini soylersin olur biter bu kadar basit ne cekememezligi ya sanki bizim kendi filmlerimiz varda bizimkinden cok is yaptida onu cekemiyoruz...

*!adeta yanakları sogan gibi pembeleşinceye kadar utanır..gözlerinden yaşlar akar..*

özür dilerim efendım hatalıyım..

auha whatever..[signature][hline]Klasik bir baba team üyesi, 24 Ağustos 2004 17:32 tarihinde demiş ki:
Bi gün scripting öğrenicem..Milletin ultima accountunu hacklicem..

Helede son zamlardan sonra, Samsun 216 ilaç gibi geliyor.. :P

[Bu mesaj chrisvassel tarafından 27 Ağustos 2004 15:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
chrisvassel, 27 Ağustos 2004 15:44 tarihinde demiş ki:
*!adeta yanakları sogan gibi pembeleşinceye kadar utanır..gözlerinden yaşlar akar..*

özür dilerim efendım hatalıyım..

auha whatever..

böyle saçmalayınca haklı çıktığını düşünüyosun di mi ?
aferin devam et[signature][hline]Remember Sammy Jankis ..
Sosyal ağlarda paylaş

yoo zaten haklıyım..[signature][hline]Klasik bir baba team üyesi, 24 Ağustos 2004 17:32 tarihinde demiş ki:
Bi gün scripting öğrenicem..Milletin ultima accountunu hacklicem..

Helede son zamlardan sonra, Samsun 216 ilaç gibi geliyor.. :P

[Bu mesaj chrisvassel tarafından 27 Ağustos 2004 16:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...