Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu gruplar gibi başka gruplar var mı?

bucci

Öne çıkan mesajlar

morgoth var
death pek dinlemem ama morgoth dinlerim bazen
bide angeldust var ama tarzları ne oluyo bilmiyorum tam
böle brutal falan var işte hareketli çoğu şarkısı
power olabilir tarzları yalnız emin diilim hehe
[signature][hline]Konya Rock Platformu

[Bu mesaj EagleEye tarafından 28 Ağustos 2004 00:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
glamdring_S, 25 Ağustos 2004 14:42 tarihinde demiş ki:
1)aksine pain of salvationdada ben hiç bişiy bulamadım 2sakın beni deathçi progressivlikten müzükten anlamayan biri sanma

şindii bu 1) pain of salvationda benim en çok hoşuma giden album The Perfect Element. bundada her sarkıda gormus oldugum olay var ne yani diyosunuz. sarkıların ilk 2 nakaratı oalbildigine basit ve sözlere yuklenmiş. ancak 2.nakarattan sonra müzik anlamında progresif oldugnu bariz bi şekilde gösteriyo. (bkz: Her Voicez). Ancak ben her halukarda Used'ı severim, ne zaman bu sarkıyı dinlsem sondaki soloda icimden urperti geciyor. ama beni asıl cezbeden bu grupta dream theaterdan farklı bişi olması (tmm blki okadar tecnic deil ama) yani müziğe tam anlamıyla duygularını yansıtmaları+muthis bi uyum(bu olmasa ztn gzl olmazdı)

2)abi senin şu mantıgına hayranım cidden. ne demek bu ya!:)
death dinleyen birisi progresif müzikten anlamaz kadar sacma bi tabir ve mantık gormedim. "abi grindcı adam ne anlar bundan yaa"... pu allam ya arkadaş farkındaysan death dinleyenlerin çoğu eskiden senin dinlediklerini dinliyolar. bu arada destructionı direk org alman yanlış bence, en azından ben olsam bi dinlerdim (konsere bakma)

3)onu quotelayamadım ama Opeth her daim dinlenecek ve kendi türünde benim için tek olan yegane guruptur.

*naturalin kafasını daha hızlı çarpması için ittirir*

bunun dışında guzel grup istiyosan, amon amarth dinle cunku adamlar guzel muzik yapıo bence. kreator sasmaz. Opeth dinle.
Her daim Bg dinle. Ve kesin kez Death dinle.[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts
Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

1- Ben pain of salvationa progressive diil demedim sadece bence pek bi özelliği yok.
2- Destructionla ilgili olarak bestini epey dinledim ve harika(en azından opethe basar) ayrıca ben konseri beğenmedim zaten çok kötü geliodu bence ses nese bunu geçelim. Kreator şaşmaz onda zaten haklısın biriktircem yavaş yavaş orj'leri kesin. ki bence overkill ve slayer'ıda unutma.
3- Opethle ilgili ..........
4- yakında yurt dışına gidicem amon amarthın hepsini ordabn almayı planlıyorum şahsen death in fire şarkısı dışında sadece ilk albümünü dinledim ve evet çok güzel
- ve gene tekrarlıyorum artık sıktı ben hayatımda sadece opethe iğrenç dedim bunu daha öncede konuştuk deathe hiç bi zaman kötü demedim sadece brutal vocal tercihiM değil ayrıca hayatımda kaç tane adam gibi müzikten anlayan deathçi gördüm: 0, ama tabi fazla deathçi tanımadığım için bu iddada siz haklısınız biraz yanlış bi yargıydı...
*ani bir haraketle başını eğer*
Tüm mesaj için geçerli birde; :)[signature][hline]The dream is true...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
December_Flower, 27 Ağustos 2004 22:17 tarihinde demiş ki:
in flames
dark tranquillity
opeth
hatecrew

ayrıca slayer dinliosan metallicanın ilk albümleri

dinle dinle baydı :).pantera cowboys from hell'i aldım güzelmiş.[signature][hline]sorma nerdesin diye döndüm geldiğim yere
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...