Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ipod Touch

Magnum

Öne çıkan mesajlar

arattım ama böyle bir başlık bulamadım, yani ipod touch ile ilgili bir başlık.

her neyse, açayım ve sorulmak istenen varsa burada sorulsun. (aslında kendim icin acıyorum, ben sorarım soruları muhtemelen :P)

Neyse, ilk sorumuza gelelim. bir adet ipod touch 4. nesil var. ben bu alete pdf dosyası atıp okumak istiyorum(ebook) nasıl yapabilirim? hangi programla okuyabilirim. (free olması tercih sebebidir) alet 4.2.1 sürümünde olup Jb yapılmamıştır, teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.simplehelp.net/2010/06/22/how-to-add-pdf-files-to-read-in-ibooks-on-your-ipad-ipod-touch-or-iphone/

dropbox kullaniyorsan belli bir klasordeki dosyalarini otomatik olarak wifi'dan da cekebilirsin. dropbox kullanmiyorsan ama fikir ilgini cektiyse http://forum.paticik.com/read.php?5,5265294 adresinde anlattim birseyler, https://www.dropbox.com/referrals/NTM5OTg2ODk?src=global0 adresindeki referral'imla uye olabilirsin =)
Sosyal ağlarda paylaş

bende fileapp diye bi program var beleş,

ona tüm ders klasörümü atıyorum, içinde pdf, word, powerpoint, jpeg, mov, ne varsa okuyo

bu arada vlc player ın applicationu dehşet olmuş, free app ve artık avileri mkvleri falan mova convert etmeye gerek yok, direk atıyosun itunes üzerinden, alet kodeksi kendi çözüyo.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Yeni konu açmadan burdan sorayım dedim. ipod touch almak istiyorum, tercihen 8 gb falan. Bu ürünü en ucuz nerden bulabilirim acaba bilen var mıdır? Teknosada vardı 400 liraya en ucuz onu görebildim şimdiye kadar. Acil cevap verebilirseniz sevinirim, hemen yarın almak istiyorum. Teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Thornwald said:

Yeni konu açmadan burdan sorayım dedim. ipod touch almak istiyorum, tercihen 8 gb falan. Bu ürünü en ucuz nerden bulabilirim acaba bilen var mıdır? Teknosada vardı 400 liraya en ucuz onu görebildim şimdiye kadar. Acil cevap verebilirseniz sevinirim, hemen yarın almak istiyorum. Teşekkürler

biraz geç gördüm de bu mesajı. yurt dışından getirtme imkanın var ise bu yolu dene hem yarı yarıya ucuz oluyor. ayrıca 8 yerine 16gb (min) ve 4. nesil öneririm. o kadar güzel şeyler yapılyıor ki sonra keşke 8 den yuksek alsaydım diyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
patiler bundan alayım diyorum. hergün çekilen uzun servis yoculukları için kullanıcam ama apple a tamamen elma gözüyle bakıyorum, hiçbir ürününü kullanmadım.

neyse biraz elmayla armut gibi olucak ama bunu mu alayım yoksa ps vita yı mı beklesem? bide en son 4. jenerasyon yıkmış galiba 5. jenerasyon ne zaman çıkar? çıksada beklemeye değer midir?

amerika dan aldırmayı düşünüyorum, tr de garantisi geçerli olur mu?

değerli görüşleriniz önemli
Sosyal ağlarda paylaş

iphone'u önermem fakat bu aleti öneririm gerçekten. touchlarda şu saatten sonra nesil farkı pek olmaz gibime geliyor. ps konusunda ise pek bi şey soyleyemem. cunku hic pspm falan olmadı ama oyun konsolu olarak biraz yanlış ipod touchı. tabi güzel oyunları var ama bi psp olamaz heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...