Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

500$ ve jackson gitar

Kro_Kelle

Öne çıkan mesajlar

jackson sırf metal gitarı bence ton sertliğinden biraz taviz vererek başka markalarda alınabilir daha çok yönlü olsun diye.sonuçta gitarı önce processor a girdiğinizde modelinden dolayı gelen + ve - ler azalıyor.yani gibson les paul için herşeyimi veririm kısaca:) ama çok yönlü gitar derken gibson'ı kastetmiyorum tabii ki.her tarz çalıcam diyorsan bir ibanez s470 falan al.kredi kartı oalyına girebiliyorsan internetten al bildiğim kadarıyla(emin değilim) fedex den gelince gümrük olayına girmiyormuş alınan şeyler.[signature][hline]administrator error
Sosyal ağlarda paylaş

yurt dışından gitar alınmaz,

gitarı sen çalacaksın edeceksin. Eline oturacak sesini beğeneceksin. Burda çalarım aynı modeli netten alırım diosunuz ama her gitar farklı ses çıkarır.

sen burda çaldığınla dışardan getirdiğin aynı sesi vermeyebilir.
elinde patlayabilir söliim. riskli sonuçta 500-600 dolar para bayılıosun az değil.[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

evet işte hemen hemen aynı ile olmuo ama

yani çok etkileyebilio, abi benim çaldığımdan bu ses çıkmıodu dersin kalırsın. işini 600 dolarlık bişey için şansa bırakamassın.

yani naap arat 500 dolara falna temiz bi jackson garaj.org dan 2.el. illa jackson istiosan.
adam sana getirsin ii ce çal 1 saat çal yani hakkın bu sesin ben de öle yaptım adam oturdu izledi beni ben gitarı alırken.
sonra içine sinmeyen bişey varsa sor et. öle adamı getirmişim ayıp olmasın aliyim deme falna . iice emin olunca ver parasını al. Dükkanlar dediin gibi kazık satiolar.[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiyede denildiği gibi zor o isteyen arkadaşın ben olma ihtimalim var sanırım benim istediğim gitar Jackson DKMG 630$ yurtdışında ben tanıdıklara aldırıcam ordan çünkü 300$ eşyalara özellikle elektronikse öküz gibi gümrük bindiriyorlar. Onun dışında www.sahibinden.com adresinde PS4 ler var ikinci el Jackson 300-400$ civarı kesinlikle git adamlarla konuş dene beğenirsin gibi geliyor bana.[signature][hline]Demon_of_Hell, 07 Ağustos 2004 21:15 tarihinde demiş ki:
İnsanalrı ne zaman klonlayacak lar acaba? Liv tyler'ı kopyalasak eve salona koysam ne güzel olur
Sosyal ağlarda paylaş

yanlış.. neden gitar alınmasın yurtdışından.?
ben aldım vede çok memnum kaldım. ki şanssız bir adamımdır bu konularda. ama burda dener bakarsın aynı model gitarı kaliteside iyi bir modelse standart sapması düşüktür zaten hemen hemen aynı şeyi yakalayabilirsin.[signature][hline]
"kadınlara mı gidiyorsun? kırbacını unutma!"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...