Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aktif Olan Oyuncular Bi Baksin

sirplayA

Öne çıkan mesajlar

ben hafta içleri 11(bazen 7 de olabilir genelde cuma böyle) yada sonrası max 1.30 saat katılabilirim
onun haricinde hafta sonu işim olmazsa çoğunlukla oyunda olurum, herhalde 5 saat falan oynarım gibi[signature][hline]try not.
do.
or do not.
there is no try.

[Bu mesaj Jo_jixu tarafından 24 Ağustos 2004 15:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oh hehe o biraz pl ye girer gibi en iyisi kendi lvl inda team kurmak:) varsa lvl 4-5-6 buluşalım oyunda daha muhabbet savaslar olur bence. dedigim gibi bana bi tel atın gelirim nick imzada da var sardius[signature][hline]DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay
Necroll-lvl 50 kurbaga suratlı necro-kay
CoH
Sardius-magic/controller-justice
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar, sticky yaptığım topicleri okusanız, sidekickle ilgili bir çok olay anlatmıştım orda (ya da c/p yapmıştım :-P)[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

Yok be dostum 33te bıraktım yeni update i bekliyorum, o geldiğinde terra voltada bir takım görevler yapıp (tam detayını bilmiyorum) aldığımız power poolları değiştirme şansımız varmış. Öyle olursa stamina almayı düşünüyorum, bakalım.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Sosyal ağlarda paylaş

Yahu bıraktım dediğim diğer karakterlerimle oynuyorum, Erutan, öle catch a breathle falan olmuyo bu işler, stamina şart! :)

Gülay abla nerdesin, 15 gündür yoksun, biz her akşam av düzenlioz valla. Gel tankera ihtiyacımız var. :)[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Sosyal ağlarda paylaş

devvo cum stamina olsa da bi ise yaramio biliosun ben char i yaparken erken uyandim stamina da hasten da var ama solo olmadigi icin bi seviyeden sora zevk vermio bana, biliosun 2 krayt sololardim swg de burda ezik bi mob kut die oldurunce kil oluorum :)
Neyse su cape ler gelince bi donerim sonraki donusum cov la olur sanirim. swg den de umit yok baksana soe duzelticek diye umuyordum iyice batirdilar jedi sisteminide.

WOW ciksada onu da bi denesek. Hadi size iyi ritki kesmeler[signature][hline]The KresanT
Science Blaster LVL 30 Ice/Fire
S.P.Q.R
City of Heroes Justice Server
(Visiting Ritki islands)

Msar Kariudo Of Eclipse Galaxy
Colonel Of The Imperial Troops On Dantooine
Co-Founder Of TURK Clan
Loyal Protector Of Hi'lal City
(on vacation in Trandosha)
Sosyal ağlarda paylaş

Staminaya 6 tane endurance recovery tak bakalım işe yarıyo mu, yaramıyo mu o zaman gör! Bazı şeyler konusunda bu kadar peşin hükümlü olmayın.

Sirplaya bence sen en iyisi bir tanker aç, mümkünse invulnerability/super strength olsun. Moblar arasına girip "unyielding stance" i açarsın, ondan sonra dizi mi seyredersin, köpeğinle mi oynarsın naparsan yaparsın! SWGdeki gibi macro olsa onu yap dicem, o zaman oynamana gerek kalmıcak.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Sosyal ağlarda paylaş

valla ben controller ice/storm actım ama keske ice/electric acsaydım. cunku hem ice hem strom tamemen dusuk dmg ve hemen hemen hepsi stun yapıyo. ama duzgun dmg vercek bisiler lasım. electric iyi gibi. ice ile immobilize yapar sora cozz cozz carpardım:)[signature][hline]DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay
Necroll-lvl 50 kurbaga suratlı necro-kay
CoH
Sardius-magic/controller-justice
Sosyal ağlarda paylaş

Controllerda elektrik yok.

Primary Powersetleri:

Earth Control, Fire Control, Gravity Control, Ice Control, Illusion Control, Mind Control.

Secondary Powersetleri:

Empathy, Force Field, Kinetics, Radiation Emission, Storm summoning.

Önce blaster karakterle oynayan arkadaşlar yanılgıya düşmesin, controllerın işi adı üstünde kontrol etmek. Genelde AOE freeze ağırlıklı ve defansa yönelik bir sınıf olduğu için solo yapılmaz, yanında damage verecek bir blastera ya da scrappera ihtiyacı vardır.

O yüzdendir ki Sirplaya gibi grup doğasına uygun olmayan arkadaşların bu sınıftan sıkılmaları normaldir.

Solo kasmak isteyenler için en ideal sınıf Assault Rifle / Devices Blaster.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...