Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Free Migrate

ZodiJackyl

Öne çıkan mesajlar

Dragonmax said:

dungeon lfg ve pvp cross realm mevzuları, bütün ihtiyacı karşılıyodur bence. varsın trade channel sakin olsun :)

malesef öyle değil boş server = single player oyundan farkı yok , etrafta kimse yokki bomboş heryer , pvp ye gelince bilmiyorum diğer serverlarda durum ne ama benim bulunmuş olduğum serverda (low pop )özellikle seçtiğin bir battleground a gitmek için en az 15-20 dakka bekliyorsun . Random Battleground dersen 10-15 dakka bekletıyor.

pve (dungeon) olarak da süreler aynı nerdeyse çok az bir farkla daha hızlı giriyorsun o kadar.

ayrıca world pvp de ne ? öyle birşeymi varda ben bilmiyorum ? (low pop)

arkadaşın da dediği gibi free migrate lerden uzak durun Bence boş serverlara yolluyorlar milleti, tabi son karar sizin :)
Sosyal ağlarda paylaş

Nebelpfade said:

pvp ye gelince bilmiyorum diğer serverlarda durum ne ama benim bulunmuş olduğum serverda (low pop )özellikle seçtiğin bir battleground a gitmek için en az 15-20 dakka bekliyorsun . Random Battleground dersen 10-15 dakka bekletıyor.

bu population'dan değil de horde-alli dengesizliğinden kaynaklanıyor.

Ama world pvp yapmayı seviyorsanız, server dolu olacak tabi ki, bi de pug raid yapıyorsanız. Ravenholdt'ta oynuyorum, Frostmane'de orgrimmar'a girdiğimde elim ayağım birbirine karıştı, çok acaip duygular yaşamıştım. Düşünün adamlar pug Bane of the Fallen King yapıyorlardı :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...