Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pms

rahimpolat

Öne çıkan mesajlar

rahimpolat said:

demin konuştuk telefonda başka bi iş vardı onu sormak için aradım. sonra nassın iyimisin diye sordum.

konu ayrılığa kadar geldi.
kafamı toplayalım bi süre görüşmeyelim oldu gene.
çattık
Şu mesajın varya adeta flashback travmasına soktu beni , anılarım zincirleme şekilde gözümün önünden geçti.Her kavgada ayrılmaya getiren , en ufak tartışmada seni hayatından çıkarmak gibi radikal kararlar alabilen ergen kızlar (td)
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

pms= toplumsal histeri + bandwagon effect..

başka da bişi değil.

20sene önce nutella mı vardı allaşkına?

birisi çıksın inandırsın kadınları "pms'de kesin sol omuz arkasında ağrı olur!" diye.. her pms dönemi "OMZUUUM AĞRIYOR AMA YAVUUUUUUUUUUUZZ!!" duyarsınız

aynı şey aşerme saçmalığı için de geçerli.

bu adamin tespitleri dogru.

toplum abartiyor, misal boyle bir topic. toplum abartinca kizlar abartiyor, boyle kisir dongu icinde buyuyerek gidiyor.

pms olgusunu bu raddede abartmak nutellayi brownie intense'yi manasizca yuceltmek gibi sacma sapan bisi.

toplum dedigin sey tehlikeli azizim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu konuya girip kadın üzerinden tartışmaya devam ediyorken bişey daha eklemek istiyorum. Çocuk da yaparım kariyer de, dünyanın da imanını gevretirim lölölölö diyen kadınlar lütfen ölsün. Kadın-erkek birbirine çeşitli konularda muhtaç varlıklardır karşılıklı olarak. Erkek egemen bi toplum yapısı tam olarak hoş değil lakin mutfaktan dışarı da çok çıkmanız toplum sağlığı açısından iyi olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...