Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pms

rahimpolat

Öne çıkan mesajlar

pms zamanı çekilmeyen bi kız arkadaşım olsaydı şu an kız arkadaşım olmuş olmazdı elbette. Ulan 2 ağrı çekiliyor diye dünyanın merkezine oturmak insanlığa sığar mı? Alov tüm kızlara sesleniyorum, sıkmayın erkeklerin canını.

Ben kendimi bildim bileli kaleciyim. Her halı saha maçı sonrası "testislerim ağrıyor" diye dünyanın merkezine oturuyor muyum? En az 5 kez top yiyiyorum lan ben oralara. Kimse maçtan sonra nutella kavanozu veriyor mu bana?

Tamam güzel bişey değil de yani, sırf pms zamanı diye şımartılmak istemek, çikolataya abanmak, her boka trip atmak falan yakışıyor mu koca koca insanlara..
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Ben kendimi bildim bileli kaleciyim. Her halı saha maçı sonrası "testislerim ağrıyor" diye dünyanın merkezine oturuyor muyum? En az 5 kez top yiyiyorum lan ben oralara. Kimse maçtan sonra nutella kavanozu veriyor mu bana?

şey pardon ama, sen futbolu spor olsun diye,zevk için oynuyorsun!
sence de biraz yanlış bir örnek değil mi, madem testislerin ağrıyor oynama...ama bir kız "banane ya çekemem ben bu ağrıyı, bundan böyle regl olmak yok" diyemiyor malesef seagle'cım.
Sosyal ağlarda paylaş

zeper said:

SeaGle said:

şey pardon ama, sen futbolu spor olsun diye,zevk için oynuyorsun!
sence de biraz yanlış bir örnek değil mi, madem testislerin ağrıyor oynama...ama bir kız "banane ya çekemem ben bu ağrıyı, bundan böyle regl olmak yok" diyemiyor malesef seagle'cım.

yumurtalıklarını aldır
Sosyal ağlarda paylaş

"aa yok canım...maşallah harika fiziğin var,bence gayet iyisin"....
şekil A'dakiörnekte görüldüğü gibi,bu tarz olumlu konuşmalar yapılırsa bence o dönemleri erkeklerin minumum zararla atlatması mümkün olabilir
SeaGle said:

NUTELLA FALAN YİYEMEM BEN

kilo aldım ekieki

ama nestle bitter çikolata yerim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...