Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Serdar Kuzuloglu

tunch

Öne çıkan mesajlar

Bu amcayı biliyosunuzdur , Radikalde yazıyor , internet aleminde ünlü vs.

http://friendfeed.com/mserdark/9eced021/dostlar-benim-ligtv-linki-patlams-aksam-mac

Ulu orta maç linki isteyip , "siz illegal bişey yapıyosunuz" dediğimizde de "digiturk'un avukatları tanıdık" rahatlığıyla dolanabiliyor.

yorum sizin.
Sosyal ağlarda paylaş

fistan ; olay adamın "sen ben" olmaması. İnternet ünlüsü , "gerçek" bir kişilik. hani aynı hesapla iş görüyor , adresi şuysu herşeyi belli.

ona rağmen , yaptığının illegal olduğunu söylediğinde "ben futbolla alakalı değilim , zaten digiturk avukatlarını da tanıyorum" savunması yapması , geçimini internetten kazanan birinden beklenmiycek bi olay.

dejenerelik heryerde olunca , bu olayda da garipsenmiyor olabilir tabi
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Bulunduğun yerin kurallarına uymak zorundasın. Paticik'te yasak, Friendfeed'de değil. FF tamamen serbest bi ortam.

senin mantığınla herkes kendine yapıyrsa , paticikte de serbest olsun demek istedim zaten :)

bazen ingilizce falan konuştuğumu düşünüyorum :/
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

adam lig tv streami kendi yapsa haklısın
Ama adam bana rus hatun bulun diyor, rus hatunları pazarlamıyor.illegal bişey yapmıyor, destekliyor sadece.yaptırım veremezsin bu ülkede buna.annekızlık soyadını bilsen bile.

feedi tam okursan ; "paylaşalım" ibaresini de görürsün. binlerce takipçisine "pas atma" çalışması..

tabii olayın geneli , rakip digiturk'e sözde darbe koymak falan.. Yüzsüzlüğü de orada başladı zaten :)
Sosyal ağlarda paylaş

paticikte de serbest olsun muhabbeti ayrı. Site politikasıdır illegal paylaşımı yasaklar ya da karışmaz.
Yasak olmazsa paticik ayrı bi yer olurdu, kitle değişirdi.site yasaklanıp kapatılmaz, emin ol

adamın tavrı hoş degil ama meydan okuması güzel.sıkıyorsa engelleyin yüzlerce streami demiş.
konuşup paylaşması da güzel.fikir özgürlüğü gibi bişey.korku imparatorlugunda yasamiyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

"roket adam" said:

Bulunduğun yerin kurallarına uymak zorundasın. Paticik'te yasak, Friendfeed'de değil. FF tamamen serbest bi ortam.

senin mantığınla herkes kendine yapıyrsa , paticikte de serbest olsun demek istedim zaten :)

bazen ingilizce falan konuştuğumu düşünüyorum :/

Bence olsun zaten, bana bir zararı yok yani. Digiturkwebtv diye bir olay var, şimdiye kadar para ödeyip de memnun kalan yok. Bu bedava linkler bir boşluğu dolduruyor mu, dolduruyor. Şimdi Digiturk düşünsün, beni ilgilendirmez gerisi.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

adam lig tv streami kendi yapsa haklısın
Ama adam bana rus hatun bulun diyor, rus hatunları pazarlamıyor.illegal bişey yapmıyor, destekliyor sadece.yaptırım veremezsin bu ülkede buna.annekızlık soyadını bilsen bile.

Mantık yanlış, örnek de yanlış. Ender rastlanan telif hakkı davalarında, dağıtımı yapan şirket kadar indiren de suçlu oluyor. Ayrıca örneğinde rusa giden de suçlu oluyor zaten.

Olay roket adamın dediğinde, friendfeed in belirli kuralları yok bu konuyla ilgili, varsa bile bütün postların denetlenmesi imkansız. Ama paticikte bunların paylaşılmaması yönünde kurallar var.
Sosyal ağlarda paylaş

dar bi bakış açısıyla bakarsan örnekler yanlış olabilir ama binlerce yasadışı hayat kadınının calıştıgı bi gecede kim kadınla birlikte oldun parayla diye yakalanıp hüküm giyiyor o gecede? Streamde öyle.bi haftasonunda yuzlerce yasadışı streamden kaç tanesine ceza kesiliyor? Kaç tane paylaşımcı hüküm giyiyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Şu internette en gıcık olduğum tipler. "BU YAPTIĞIN İLLEGAL BİLİYOR MUSUN ŞU AN TCK NIN 427 NUMARALI YASASININ 23. FIKRASINA GÖRE YAZILI VE SÖZLĞ MEDYADA MAÇ LİNKİ PAYLAŞMAK 3 YILDAN BAŞLAR 5 YIL AĞIR CEZA VE İDAMA KADAR GİDER REÖREÖREÖÖERÖREÖRE".

Ya abicim, giren adama giriyor, hakkaten anlamıyorum bu toplum polislerini.
Sosyal ağlarda paylaş

netteki illegal paylaşım çok aşırı bişey değilse
şikayet edilse bile; bu ülkenin hukuk takipçilerinin uğraşacağı kategoriye girebilmesi için, önünde daha önemli birsürü meseleyi halletmesi lazım.kaçakçılık, faili mechul, yolsuzluk, dolandırıcılık vs. Ha norvecte isvecte kanada da enselerleradamı, işleri yok çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...