Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Big In Japan - Birinci Ben

wastiee

Öne çıkan mesajlar

hmm[signature][hline]Ben Zydar isimli abimin hesabını 10-25 ağustos arası kullanmış olan şahısım. (Yani 2 haftadır falan Zydar, esas zydar değildi .) Zydarın kardeşi olan benim bu hesabı açmamın nedeni kendime ayit bir hesap istemiş olmamdır

[Bu mesaj -Cleglaw- tarafından 26 Ağustos 2004 00:53 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj -Cleglaw- tarafından 26 Ağustos 2004 00:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

O ne şarkısını biyerden kulağım ısırıyo ama nerden çıkaramadım çok tanıdık gelio edit: heh şimdi hatırladım metalicaydı

[signature][hline]Ben Zydar isimli abimin hesabını 10-25 ağustos arası kullanmış olan şahısım. (Yani 2 haftadır falan Zydar, esas zydar değildi .) Zydarın kardeşi olan benim bu hesabı açmamın nedeni kendime ayit bir hesap istemiş olmamdır

[Bu mesaj -Cleglaw- tarafından 26 Ağustos 2004 01:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 09 Ağustos 2002 09:52 tarihinde demiş ki:
cenk ve erdem beylerin en önemli eseri pisicik'tir bi kerem :P

Köpeksever olarak kesinlikle katılıyorum.

Zaten kedilere kılım!
Burda söylüyorum çünkü PatiPet'e "kediler kötüdür hededir hödödür" yazarsam çok pis dayak yerim.
[signature][hline]horacegoesskiing, 04 Ağustos 2004 16:28 tarihinde demiş ki:
kalimeroyu izlememişsiniz belli ki. hepimiz birlik olup onu öldürmeliyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

o-ne en süperi bence :D başlarda metallica nın sölisti gibi ..yeah ı ekliyo kelimelerinin sonlarına ayrıcana süper cover[signature][hline]Ben Zydar isimli abimin hesabını 10-25 ağustos arası kullanmış olan şahısım. (Yani 2 haftadır falan Zydar, esas zydar değildi .) Zydarın kardeşi olan benim bu hesabı açmamın nedeni kendime ayit bir hesap istemiş olmamdır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...