Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pati pet

Manu

Öne çıkan mesajlar

Ya arkadaslar icime sıgmadı ya kac senedir burda fazla yazı goremyorum hani bizim hayvan sever arkadaslarımız. toplm 2.600 msj atımıstır.BEn u rakamı hic ama hic begenmiyorum ve hic kimsenin fazla buraya takıldıgını sanmıyorum sorularımıa karsılık 2 3 6 saat soran geliyo, bu da demektirki fazla tutlmuyo hade biraz canlandıralım
Tsekkürler...
Sosyal ağlarda paylaş

yeni açıldı
fazla ilgi toplamıyor
sonuçta herkes hayvan besleyemiyor
ve hayvanlar hakkında konuşabileceğimiz şeyler o kadar çok değil.[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
patinaj bölümüde öyle?
insanlar sürekli patinaj bölümüne mesajmı atıyor koca camiada..
patinajda ilk açıldıgında öyleydi..
bence patipet oldukça iyi gidiyor. 2-3 saat geç alabiliyorsun soruların cevabını. belki hata bende biraz yazlıktayım sürekli internette olamıyorum vs.
herneyse patipet'deki önemli olan şey post sayısı değil insanlara yardım edebilmek,doğru yönlendirmek gibi şeylerdir..
ona bakılırsa konu dışı alanına bakalım. 300.000'den fazla mesaj var peki hepsinin içinde gerçekten çok iyi mesajlar,çok amacına ulaşmış mesajlar yok. bunları atanlardan biride benim mesela..[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet Açıldı!

Zuu Zuu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BOccOB, 25 Ağustos 2004 00:50 tarihinde demiş ki:
konu dışında amaç yaralı olmak değil zaten, insanlarla muabbet edebilmek yüzeysel olarak...

ayrıca yardım alınabilecek pek çok varken gereksiz dediydim, üstte bi daha var işte ne yazdırıyon... :-P

haa bi de patinaj bölümü burayı 4 e katlar , arabalı hiç bişeye laf ettirmem :D

visky ye laf ettiriyosun o zaman allah yasadım desene :D
Sosyal ağlarda paylaş

ya normal bir pet sitesi olucak kopekleri kedileri tanıtıcak ırkları anlatıcak bir site havhav.com gibi mesela..
Kediyle konusucam cok mesgul sanırım icq ya bile giremiyo gelsin konusucam.. Staff olusturulucak site için tasarım konusunda bir sıkıntı olmaz cunku diger sablonlarda kullandıgımızı kullanıcaz
paticik.com/wow
paticik.com/swg
gibi..
hep aynı sablon bak o yüzden dert degil tasarım icerige agırlık verilicek..[signature][hline]..it's time I disappear
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...