Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

izmirde wow...

Vioxx

Öne çıkan mesajlar

Ne için istiyorsun ki ? Oyun cilent'ı kopyalamak için mi yoksa oyunu cafe'de oynamak için mi ?

Basmane'ye en yakın bildiğim, Elite.net. Alsancak Amerikan Kültür Derneği'nin karşısındaki sokakta, WOW oynanan bir cafe. Hemen onun bir sokak ötesinde de Mavi.net var orada da WOW oynanıyordu bir dönemler. Oralara bir bak. İkisi de güzel cafelerdir. Muhtemelende hala WOW vardır pc'lerde.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:

Vioxx said:
Edit:saol paylasım ıcın emege saygı...

pati böyle saçma tabirler ve alışkanlıklar yoktur. paylaşım için saol, emeğe saygı falan demyiz. diyenlerle de dalga geçeriz.

sadece yardımcı olan kişi veya kişilere sade bir teşekkür ederim demen yeterli.

seninde terazine abandım dragonmax.

saol uyarı ıcın ama salam takip ederim patiyi sadece bol bol mesaj yazmam o kadar.sadece trolling...trolling...
Sosyal ağlarda paylaş

agalar gittim elite nete wow var patch yok.dedım sagolun kalktım gıttım simdi sifremi degıstırdım.gerci patlatılcak bısıde yok ama olsun...

olorin84 said:

elite ne abi mc ten yemek sölüyosun cafeye, cafe kendi karını üstüne koyuyor öle biyer orası :) elite in 50 mt ilerisinde aynet war bekleriz oraya her makinada rahatlıkla wow oynayabilirsin.

aynet gormedım ama sankı hack yıcekmısım gıbın geldıkı.

birde arkadas 2TL saatı emme pahalı yer bu izmir,esk gözünü yiyim...
Sosyal ağlarda paylaş

Vioxx said:

Dragonmax said:

Vioxx said:
Edit:saol paylasım ıcın emege saygı...

pati böyle saçma tabirler ve alışkanlıklar yoktur. paylaşım için saol, emeğe saygı falan demyiz. diyenlerle de dalga geçeriz.

sadece yardımcı olan kişi veya kişilere sade bir teşekkür ederim demen yeterli.

seninde terazine abandım dragonmax.

saol uyarı ıcın ama salam takip ederim patiyi sadece bol bol mesaj yazmam o kadar.sadece trolling...trolling...

son mesajın hemen altına, son mesaca cevap maiyetinde post atılıyorsa, o son mesaj alıntı da yapılmaz patide.

dsadf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...